Eşinin Odaya Kilitlediği Kadın ve Sevgilisi Balkondan Atladı

Küçükçekmece'de eşini ve eşinin sevgilisini basan Hüseyin K. ikisini de odaya kilitledi. Odaya kilitlenen ikili balkondan atlayarak intihar etti.
Eşinin Odaya Kilitlediği Kadın ve Sevgilisi Balkondan Atladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde Hüseyin K. isimli bir vatandaş, eve geldiği zaman eşi Zeynep K.’nın davranışlarından şüphelendi.

EŞİNİN SEVGİLİSİNİ EVDE BULDU

Ardından evde bir erkek montu gören koca Hüseyin K. evde adamı aramaya başladı. Sonrasında adamı saklandığı dolapta bulan sinirli eş, eşinin kendisini aldattığını düşündüğü adamı acımasız bir şekilde darp etti.

ODAYA KİLİTLEDİ

Adeta çılgına dönen Hüseyin K., karısını ve sevgilisini bir odaya kilitledi. Telefonu eline alan şahıs akrabalarına durumu anlatıp davet etti. Bu sırada odadan gelen sesleri duyan Hüseyin K. eşinin ve onun sevgilisinin balkondan atladığını fark etti.

BALKONDAN ATLAYARAK İNTİHAR ETTİLER

Zeynep K. olay yerinde hayatını kaybederken, onun sevgilisi Aykut D. ise kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

İNTİHAR MI, CİNAYET Mİ?

2 kişinin ölmesi ile neticelenen korkunç olay hakkında soruşturma açan polisler, olayın cinayet mi intihar mı olduğunu inceliyor.

Olayla ilgili polise ifade veren Hüseyin K. eve geldiği zaman Aykut D.’nin montunu gördüğünü, daha sonra onu bulduğunu ve bir süre boğuştuğunu anlattı. İkiliyi odaya kilitlediğini söyleyen Hüseyin K. gelen ses üzerine odaya baktığında ikisinin de balkondan atladığını fark ettiğini söyledi.

  • intihar
  • küçükçekmece
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.