adplus-dvertising

Eşinin hayalini 5 yıl gecikmeli gerçekleştirdi

Hollanda’da yaşayan ve tatil için eşinin memleketi Zonguldak’a gelen Ramazan Özdemir, eşi Selen Yüksel Özdemir’in , “Gelinlik giyip telli duvaklı düğün yapamadık” demesi üstüne düğün yaparak eşinin hayalini gerçekleştirdi.
Takip et
Eşinin hayalini 5 yıl gecikmeli gerçekleştirdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hollanda’da ticaretle ilgilenen iş insanı Ramazan Özdemir, 5 sene önce Selen Yüksel Özdemir ile yaşamını birleştirdi. 2 çocuk sahibi olan çift, Türkiye’ye tatile geldi. Uzun zamandır eşi Selen Yüksel Özdemir’in , “Gelinlik giyip telli duvaklı düğün yapamadık” demesi üstüne harekete geçti. Ramazan Özdemir, hemen aldığı karar doğrultusunda eşinin memleketi Zonguldak’ta düğün töreni düzenledi. Kent merkezinde bir düğün salonuyla anlaşan Özdemir, özel dansçılar getirerek düğün otomobili için Limuzin kiraladı. Düğün töreninden Ramazan-Selen Özdemir’in ailesi ve arkadaşları da yalnız bırakmadı. Hayallerini gerçekleştiren çift geç saatlere kadar müzik eşliğinde doyasıya eğlendi.

Eşinin hayalini 5 yıl gecikmeli gerçekleştirdi

Düğün ardından konuşan Ramazan Özdemir, “Ben Aksaraylıyım, eşim Zonguldaklı. Hollanda’da yaşıyoruz. 5 sene önce mutlu bir evlilik yaptık. Düğün yapamadığımız için eşimin içinde uhde kalmıştı. Ben de onun hayalini gerçekleştirmek için ona krallar gibi düğün yapmak istedim. Limuzin kiralayıp özel dansçılar getirdik. Sağ olsun eşimin ailesi ve arkadaşları da bizi yalnız bırakmadı” şeklinde konuştu.

Eşinin hayalini 5 yıl gecikmeli gerçekleştirdi

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.