Eşi ve Çocuklarıyla Beraber İntihar Etmişti, Mektup Ortaya Çıktı

Antalya'da eşini ve çocuklarını siyanürle zehirleyip intihar eden Selim Şimşek'in yazdığı mektup ortaya çıktı.

Antalya’da siyanürle eşi, oğlu ve kızını zehirlemesinin ardından intihar eden Selim Şimşek’in yazdığı 2 sayfalık mektubun bir kısmı meydana çıktı.


Selim Şimşek (36), eşi Sultan Şimşek’i (38) ve çocukları Ceren (9) ile Ali Çınar Şimşek’i (5) siyanürle öldürdü. Selim Şimşek’in yazdığı 2 sayfalık mektuba polis tarafından el konuldu.

Ele geçirilen mektupta, Şimşek şu sözleri söylemiş:

“EŞİMİ VE ÇOCUKLARIMI BU PİS DÜNYADA BIRAKAMAZDIM”

“Çok uzun süredir kafamda kuruyordum. Kendimi öldürmem eşim ve çocuklarımı içinden çıkılmaz bir buhrana bunalıma götürebilirdi. Onları da yanımda götürmek en mantıklısı idi. Ardımızda kalanlar üzülecek, ağlayacak, sızlayacak ardından yavaş yavaş unutacaklar biliyorum. Çünkü büyükler her daim söylerler ‘Ne olursa ölene olur’ diye. Bu söze istinaden canımdan dahi çok sevdiğim eşim ve çocuklarımı bu kötü pis dünyada bırakamazdım. Devamlı dua ediyorum. Allah’ım bir mucize ver diye. Bugün gözbebeğim canımın taa içi sevgili kızımı uyumaya götürdüm ve daha önce hiç olmadığı kadar sıkı ve uzun bir biçimde sarıldı bana. Yüreğim parçalandı.”

SUÇLADIĞI KİŞİLER İFADEYE ÇAĞRILACAK

Sabah’ın haberine göre; Selim Şimşek’in yazdığı iki sayfalık mektupta borç listesinin haricinde bazı kişileri de tek tek anarak suçladığı iddia edildi. Şimşek’in suçladığı kişilerin ifadeye çağrılacağı bildirildi.

Öte taraftan siyanürlü ölümün sonrasında Şimşek ailesinin cenazeleri, özel güvenlik tedbirleri arasında Erzurum Yakutiye’de defnedildi. Cenazeyi yıkamak için gelen imamlara özel kıyafet giydirildi. Cenazeler, 6 metre derinliğindeki özel mezarlığa iple indirilirken, cemaat defin işlemlerini duvar ardından seyretti.


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı