Eşi, Serdar Ortaç’ı Umursamıyor!

Son dönemlerde Serdar Ortaç’tan boşanacağı yönünde haberler çıkan Chloe, takipçilerinin beğenisine sunduğu fotoğrafta sınırları zorladı.

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan ancak kocasıyla ilgili nadir paylaşım yapan Chloe Loughnan, takipçilerinin beğenisine sunduğu son fotoğrafla adeta sınırları zorladı. Eşinin umursamaz tavırlarından son derece rahatsız olduğu bilinen Serdar Ortaç’ın bu paylaşıma nasıl bir tepki vereceği merak ediliyor.

180 binin üzerinde takipçi kitlesini elinde tutan Chloe Loughnan, göğüslerine silikon taktırdıktan sonra cesur paylaşımlar yapmaya başladı. Eşi Serdar Ortaç’la boşanacakları haberleri gündemden düşmeyen güzel modelin paylaştığı fotoğraflar çok sayıda yorum ve beğeni alıyor. Eşi Serdar Ortaç’ın daha önce “Kıskanıyorum” demesine rağmen cesur paylaşımlarına devam eden Chloe Loughnan’ın, ünlü şarkıcı ile olan evliliğini kafasında bitirdiği öğrenildi.

ÇOCUK ISRARI CANINDAN BEZDİRDİ

Kariyerinde emin adımlarla yürümek isteyen güzel modelin, Serdar Ortaç’ın “Çocuk yapalım” ısrarlarından sıkıldığı ve evliliği bitirme kararı aldığı öne sürüldü. Çiftin aldıkları bu kararı önümüzdeki günlerde açıklaması bekleniyor. Uzun süredir Amerika’da olan ve burada bir dizi eğitimler aldığı öğrenilen Chloe Loughnan, boşanma işlemlerinin ardından kariyerine yurt dışında devam edecek. Güzel modelin, sosyal medyadan eşi Serdar Ortaç’la olan bazı fotoğrafları silmesi de ayrılık dedikodularını güçlendirdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı