adplus-dvertising

Eser Yenenler’in Bebeği Alarm Veriyor

Miss Turkey 2015'te 4. olan Berfu Yıldız ile dünya evine giren ünlü oyuncu ve komedyen Eser Yenenler, bebeklerinin her an doğabileceğini açıkladılar.
Takip et
Eser Yenenler’in Bebeği Alarm Veriyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü oyuncu ve komedyen Eser Yenenler bir süredir birliktelik yaşadığı Berfu Yıldız ile dünya evine girmişti. Aile arasında gerçekleştirilen bir nikah töreniyle evlenen ve geçtiğimiz aylarda düğün yapan ünlü çift, bebeklerini kucaklarına almak için gün sayıyor. Eser Yenenler’in eşi Berfu Yıldız son paylaşımıyla, takipçilerini heyecanlandırdı.

Eser Yenenler’in Bebeği Alarm Veriyor

BERFU YILDIZ “KORKMAYIN, DAHA DOĞURMADIM” DEDİ

Eser Yenenler ile hayatını birleştiren Miss Turkey 2015’in 4. seçilen güzeli Berfu Yıldız, 1 hafta boyunca paylaşım yapmayınca hayranları tarafından, “Doğum yaptığı için paylaşım yapamıyor.” yorumları alınca olaya el attı.

Berfu Yıldız, eşi Eser Yenenler ile cinsiyetinin erkek olduğunu ve adının Kuzey olacağını açıkladıkları bebeklerinin doğumu için artık saatleri saydıklarını ifade etti. Bebeğini kucağına almak için saatleri sayan Berfu Yıldız, annelerden yardım istedi. Sokağa çıkmak, makyaj yapmak bir tarafa ayağa kalkmak bile istemediğini söyleyen Yıldız, annelerden yarım sitedi. Yıldız  annelere, “Sizde de mi böyle oluyordu?” sorusunu sordu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.