Esenyurt’taki sağanak yağışın ardından dehşet anlarından yeni görüntü!

Esenyurt'ta sağanak yağışın ardından toprak kayması meydana geldi. Toprağın kaymasıyla konteyner araçların üzerine düştü. O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde bir kamyonete doğru toprak geldiği, kamyonettekilerin araçlarından inerek kaçıştıkları görülüyor.

Esenyurtta toprak kayması Yeni görüntüler geldi…Esenyurtta toprak kayması Yeni görüntüler geldi…Esenyurtta toprak kayması Yeni görüntüler geldi…Esenyurtta toprak kayması Yeni görüntüler geldi…

Esenyurt’ta dün öğle saatlerinden sonra bir anda etkili olmaya başlayan şiddetli yağmur nedeni ile ilçede bulunan bir dere taştı. Taşan sular bir mahallede birçok bodrum katın sular altında kalmasına neden oldu. Şiddetli yağmur konteyner satışının yapıldığını arazide ise toprak kaymasına neden oldu. Kayma ile birlikte istinat duvarı, park halindeki araçların üzerine devrildi. Toprak altında kalan araçların kurtarılması için ekipler çalışma başlattı. Hasar tespit çalışması için araçlar olay yerinde bekletiliyor.

Esenyurt’taki sağanak yağışın ardından dehşet anlarından yeni görüntü! Esenyurt’taki sağanak yağışın ardından dehşet anlarından yeni görüntü! Esenyurt’taki sağanak yağışın ardından dehşet anlarından yeni görüntü!

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı