adplus-dvertising

Esenyurt’ta trafik polisini önce tehdit etti sonra üzerine yürüdü

Esenyurt’ta trafik uygulamasında cep telefonu ile konuşuyor diyerek durdurulup ceza kesilen şoför deliye döndü.
Takip et
Esenyurt’ta trafik polisini önce tehdit etti sonra üzerine yürüdü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Trafik polisi ile tartışan şoför, “seni aldıracağım, üniformanı çıkar teke tek çıkalım” diyerek tehditlerde bulundu. Şoföre hem polise mukavemetten hem de araç sürerken telefonla konuşmaktan işlem yapıldı.
Olay, geçtiğimiz pazar günü Esenyurt Piri Reis Mahallesi Nazım Hikmet Bulvarında yaşandı. İddiaya göre, Özkan Tok adlı şoför, araç kullanırken telefonla konuştuğu esnada polis ekiplerine yakalandı. Cezai işlem için durdurulan Tok ile trafik polisi arasında münakaşa çıktı.

“Seni aldıracağım”

Ceza işlemleri yapıldığı esnada polis ile münakaşaya giren Tok, polis memuru ile kavga etmeye başladı. Hamile eşinin yanında boğazına sarınıldığını öne süren Tok, etrafa tehditler savurmaya başladı. Polis memuruna, “Sana saygım yok üstündeki üniformaya saygım var. Çıkar üniformayı teke tek çıkalım. Seni aldıracağım” diye ortalığı birbirine kattı. Polis memuru ile birbirine giren Tok’u çevredeki vatandaşlar ve öbür polisler güçlükle durdurabildi. Özkan Tok’a araçla giderken telefonla konuşmak ve polise mukavemetten işlem yapıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.