Esenyurt’ta Milli Boksör Mertcan Bekinsayan’ın Şok Ölümü

Esenyurt'ta 19 yaşındaki milli boksör Mertcan Bekinsayan, geçtiğimiz hafta sonu bir binanın 6'ncı katından atlayarak intihar etti.

İstanbul Esenyurt’ta milli boksör olan Mertcan Bekinsayan, geçtiğimiz cumartesi günü bir binanın 6. katından atlayarak intihar etti. Genç boksörün ölümü yakınlarını yasa boğarken, Bekinsayan, doğum gününden bir gün önce toprağa verildi.

Geçtiğimiz Cumartesi günü Esenyurt’ta meydana gelen olayda, alınan bilgilere göre 19 yaşındaki Mertcan Bekinsayan, arkadaşları ile birlikte gece saatlerinde bir evde eğleniyordu. Milli boksör 6’ncı katta bulunan evin camına çıkarak atladı. Bekinsayan, kaldırıldığı hastanede 2 gün yoğun bakımda kalırken, verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.

“BABA OĞUL GİBİ DEĞİL ARKADAŞ GİBİYDİK”

Bu olay sonrasında Bekinsayan’ın ailesi ve sevenleri yasa boğuldu. Eski boksör olduğu öğrendilen baba Ramazan Bekinsayan yaptığı açıklamada, “İnsan her zaman evlatlarının yanında olsun baba oğul gibi değil arkadaş gibiydik. Hem boks hocası hem babasıydım. Beraber çok şey paylaştık. Dirençli ve güçlü olması için elimden gelen her şeyi yaptım ki hatalara düşmesin sporcu kimliği ile dik dursun. Veliler maalesef 18 yaşından sonra çocuklara sahip çıkamıyor. Ben reşitim kimse bana karışamaz davası başlıyor. Ben elimden gelen her şeyi yaptım.” ifadelerini kullandı

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı