Esenyurt’ta iş yeri basıp polise Kafama sık diye bağırdılar!

Esenyurt’ta dün gece bir grup, iddiaya göre aralarında husumet olan şahıslara ait iş yerini sopalarla bastı. Olay yerine gelen polise de zorluk çıkaran grup, taş ve sopalarla taşkınlık çıkardı. Arada kalan polis ekipleri havaya ateş açarak grubu dağıtmak isterken, içlerinden biri “Kafama sık” demesi ise şaşkınlık oluşturdu.
Takip et
Esenyurt’ta iş yeri basıp polise Kafama sık diye bağırdılar!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Esenyurt İnönü mahallesinde yaşanan olayda lddiaya göre, aralarında husumet olan iki grup arasında geçtiğimiz günlerde ağız dalaşı yaşandı. Karşılıklı söylenilen lafları hazmedemeyen aile mensupları, akrabalarını toplayarak karşı tarafın iş yerini bastılar. Taşlı sopalı baskında iş yerinin kapalı olması büyük bir faciayı engelledi.

EKİPLERE ZOR ANLAR YAŞATTILAR

Kapalı olan iş yerini taşlayıp zarar veren şahıslar polisin gelmesiyle taşkınlıklarına devam etti. Polis ekiplerine de zor anlar yaşatan şahıslar, polise de saldırmaya başladı. Saldırganların arasında kalan polis ekipleri, havaya silah sıkarak şahısları dağıtmak istedi.

”KAFAMA SIK”

Polisin havaya ateş açmasına sinirlenen şahıslardan bir tanesi “Kafama sık” diye polisin üstüne yürüdü. Takviye polis ekiplerinin gelmesiyle şahıslar olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekiplerinin çalışmaları sonuncu olaya karışan şahıslar tek tek belirlenerek gözaltına alındı. Saldırganlar ile ilgili, polis ekiplerine mukavemet, mala zarar verme, sokağa çıkma yasağının ihlali suçlarından işlem yapıldı. Meydana Gelen olaylar ise an be an kaydedildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.