adplus-dvertising

Esenyurt’ta hırsızlar aynı eve 2 kez girdi

Esenyurt’ta hırsızlık çetesi akıllara durgunluk veren bir olaya imza attı. Bir eve giren şahıslar önce televizyon, bilgisayar monitörü ve bir miktar para çaldı. Ev sahipleri hırsızları karakola şikayet için gittiği esnada ise tekrar aynı eve giren utanmaz hırsızlar, bu sefer kontak anahtarını alıp evin önünde duran panelvan aracı çaldı. Hırsızların televizyon ve monitörleri taşıdığı anlarsa güvenlik kamerasına an be an yansıdı.
Takip et
Esenyurt’ta hırsızlar aynı eve 2 kez girdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, 19 Haziran Pazar günü Esenyurt Çınar Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir hırsızlık çetesi akıl almaz bir olaya imza attı. Sabah saatlerinde bir eve gelen 3 şahıs, önce televizyon, bilgisayar monitörü ve bir miktar para çalarak kayıplara karıştı. Sabah uyandıklarında evlerine hırsız girdiğini fark eden vatandaşlar, hemen karakola giderek vaziyeti polis ekiplerine bildirdi. Ev sahiplerinin dışarı çıkmasının sonrasında ise utanmaz hırsızlar, aynı eve yeniden girerek bu seferde kontak anahtarını çaldı. Daha ardından kapının önünde park halindeki panelvan araca binen hırsızlar kayıplara karıştı. Hırsızların televizyon ve monitör taşıdığı o dakikalar ise çevredeki işyerlerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

“Bizi bile götürürler”

Meydana Gelen hırsızlık anlarını anlatan Necla Beçler, “Bildiğim kadarıyla sabah saat 4-5 sıralarında eve girmişler. Televizyon ve bilgisayar monitörü çalmışlar. Biz hiç duymadık seslerini. Tabi ev sahipleri sabah soyulduğunu fark edip karakola gidiyorlar şikayet için. Bu sırada hırsızlar eve yeniden girerek bu seferde kontak anahtarı çalmışlar. Biz işitince çok şaşırdık. Ev sahipleri evdeyken gelmişler. Bizim burada can güvenliğimiz yok gerçekten. Bizi bile götürürler” şeklinde konuştu.

Hakan Polat – Erdal Can İçelli – Mert Yıldırım

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.