adplus-dvertising

Esenyurt’ta enişteye pusu kurup ateş açtılar: 2 kişi yaralandı

Esenyurt’ta boşanma davası sebebiyle husumetli olduğu eniştesine pusu kuran şahıs ve yakınları dehşet saçtı. Bir kamyonetin arkasında saklanan grubun damadın kahvehaneden çıkmasıyla ateş açması neticesi 2 kişi yaralandı. Tarafları ayırmak isteyen kıraathane sahibinin oğlu ile bir kişinin yaralandığı olay kameraya yansıdı.
Takip et
Esenyurt’ta enişteye pusu kurup ateş açtılar: 2 kişi yaralandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, Sultaniye Mahallesi’nde dün akşam saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre boşanma davası meselesi yüzünden 2 aile arasında bir süredir husumet vardı. Kızın erkek kardeşi ve yakınları, kahvenin önüne gelip eniştelerinin içeriden çıkmasını bekledi. Kamyonetin arkasında bekleyen grup, hedeflerindeki kişinin dışarı çıkmasıyla beraber ateş açtı. Gruptaki bazı kişiler de karşı tarafa odun attı.

Sıkılan kurşunlardan bir kısmı kıraathaneye de isabet ederken, araya girmek isteyen işletme sahibinin oğlu ve kavgaya karışan taraflarından birisi isabet eden kurşunlarla yaralandı. Yaralanan 2 kişi ambulans ile hastaneye kaldırılırken polis ekipleri konuyla alakalı geniş çerçeveli çalışma başlattı.

Olay hakkında konuşan kıraathane sahibi Ramazan Küçükyavuz, “Biz iftardan sonra kahveye geldik. Müşterilerimiz oturuyordu. Dışarıdan silah seslerinin geldiğini işitince kendimizi yere attık. Beklemediğimiz bir anda ateş açtılar. Dışarı çıktığımda oğlumun yaralandığını gördüm. Bir de esas dava sahibi olan kişi yaralanmış. Benim konu ile alakalı hiçbir alakam ve ilgim yok. İki kişinin arasında meydana gelen bir şey bize yansıdı. Kıraathanemi bastılar. Yaralanın vaziyeti şu anlık iyi. Boşanma davası nedeniyle damat ile kayınbirader arasında meydana gelen olay bize yansıdı” şeklinde konuştu.

Pusu kurup beklediler

Meydana Gelen olay anları çevrede bulunan bir güvenlik kamerası tarafından da kaydedildi. Görüntülerde, şüpheli şahısların bir aracın arkasından pusu kurup bekledikleri, tarafların kıraathaneden çıkmasıyla yerden aldıkları odunlarla ve silahla saldırmaları görülüyor.

Murat Delice – Mert Yıldırım – Erdal Can İçelli

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.