adplus-dvertising

Esenyurt’ta dilencinin üzerinden cip anahtarı çıktı!

Esenyurt’ta dilenci ve seyyar satıcılara karşı yapılan operasyonda şok eden dakikalar yaşandı. Zabıta ekiplerini şaşkına çeviren olayda bir dilencinin üzerinden son model bir cip anahtarı çıktı. O dakikalarda ise seyyar satıcı ve dilenciler arasında kavga çıktı.
Takip et
Esenyurt’ta dilencinin üzerinden cip anahtarı çıktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Esenyurt Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Esenyurt Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde dilenci ve seyyar satıcılara yönelik denetim yaptı. Yapılan denetimlerde bir alışveriş merkezi önünde dilenen ve çorap satan seyyar satıcı kadın yakalandı. Yakalanan kadınlara 235’er lira para cezası kesildi.

SEYYAR SATICI VE DİLENCİ KADINLAR ARASINDA “MAĞDUR” MÜNAKAŞASI

Ceza kesilme işlemi esnasında ise seyyar satıcı ile dilenci kadınlar arasında münakaşa çıktı. Çorap satan kadının polise zorluk çıkarmasına tepki gösteren dilenci, “Senin gibi karşı gelmiyoruz. İşte sizin yüzünüzden biz mağdur vaziyete düşüyoruz. İhtiyacı olana mani oluyorsunuz. Dilendiğini neden söylemiyorsun? Benim 5 adet çocuğum var. Ben mendil satıyorum bana para veriyorlar, sana da veriyorlar” şeklinde konuştu. Dilencinin tepki göstermesi üstüne seyyar satıcı kadın polis aracının önünden uzaklaştı.

YAPILAN ÜST ARAMASINDA CİP ANAHTARI ÇIKTI

Ceza işleminin sonrasında dilenci ve seyyar satıcıların üst araması yapıldı. Çorap satan kadının üstünden bir cipin anahtarı çıktı. Polis ekipleri tarafından yapılan incelemede, kadının seyyar satıcılığa başlamadan önce aracını uzak bir noktaya park ettiği öğrenildi.

Kadının çorap satarken, “Ben öğretmenim. Yardıma ihtiyacı olan insanlar için bu çorapları satıyorum” dediği söylendi.

Öte Yandan kadın ile ilgili daha önce de aynı gerekçe ile 11 defa tutanak tutulduğu gün yüzüne çıktı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.