Esenyurt'ta Bilgisayar Tamiri Kavgası!

18 Aralık 2019, 09:48 tarihinde eklendi
Esenyurt'ta meydana gelen olayda, bilgisayarını tamir için veren müşteri, bilgisayarın tamir olmadığını öğrenince çılgına döndü ve çalışanlara saldırdı.
Takip et
Esenyurt'ta Bilgisayar Tamiri Kavgası!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Esenyurt'ta meydana gelen olayda, bilgisayarının tamir edilmesi için bir teknomarkete veren müşteri, bilgisayarını almak için iş yerine geldi. Öne sürülene göre, müşteri bilgisayarının tamir olmadığını öğrenince teknomarket çalışanlarına saldırdı. Müşteri tezgahın camını kırarak kendisini yaralarken, ilk müdahaleyi saldırdığı çalışanlar yaptı.

Olay, dün 11.00 sıralarında Esenyurt'ta bulunan bir teknomarkette meydana geldi. Öne sürülene göre, müşteri Selami B., yaklaşık olarak bir hafta önce dizüstü bilgisayarını tamir ettirmek için teknomarkete verdi. Saldırgan müşteri, bilgisayarını almak için geri geldiğinde ise arızanın devam ettiğini gördü ve daha sonra sinirlendi. Bilgisayarının tamir edilmediğini savunan müşteri, servis personeli olan Muhammet T., ile tartışmaya başladı. Sözlü tartışma ilerledi ve Selami B., personele saldırdı. Daha sonra Selami B.'nin oğlu da olaya müdahil oldu ve tartışma kavgaya dönüştü.Esenyurt'ta Bilgisayar Tamiri Kavgası!

İLK MÜDAHALEYİ SALDIRDIĞI ÇALIŞANLAR YAPTI

Daha sonra Selami B. ve oğlu iş yerindeki ürünleri fırlatmaya başladı. Diğer çalışanlar sinirli baba ve oğlunu sakinleştirmeye çalışmak istedi fakat başarılı olamadı. Olay daha da büyürken, kavga sırasında kırılan tezgah camı Selami B.'nin karnına saplandı. Oğlu bunu gördükten sonra yine çılgına döndü ve çalışanlara saldırmaya çalıştı. Yaralanan Selami B.'ye ilk yardımı saldırdığı iş yeri çalışanları yaparken, çalışanlar olayı polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı Selami B.’yi alarak hastaneye kaldırırken, polis ekipleri ise olaya karışan çalışanları polis merkezine götürdü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.