Esenyurt’ta Afrikalıların partisini polis bastı! dernek toplantısı dediler…

Esenyurt’ta gece saatlerinde bir mekanda eğlence düzenlendiği ihbarını alan polis ekipleri, baskın düzenlendi. Partinin düzenlediği mekanın sahibi ”Dernek toplantımız vardı. Satış yoktu. Miss Uganda benzeri bir şey yapmadık ama dernek toplantısı yaptık sonra eğlendik yalan yok” sözleriyle kendini savunurken, afrika kökenli şahısların, sosyal medyadaki alkol ile ellerini yıkadıkları görüntüleri, kuralların nasıl hiçe sayıldığını gözler önüne serdi.
Takip et
Esenyurt’ta Afrikalıların partisini polis bastı! dernek toplantısı dediler…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Esenyurt’ta gece saatlerinde bir restoran içinde eğlence düzenlendiği bilgisini alan polis ekipleri restorana baskın düzenledi. Kapıyı açmamak için direnen restoran çalışanları polislerin ısrarla kapıyı çalması üstüne kapıyı açmak mecburiyetinde kaldı. Restoranın hem otopark girişini hem de ön giriş kapısını tutan polis ekipleri hiç kimsenin kaçmasına izin vermedi.

GİZLENDİKLERİ ODALARDA YAKALANDILAR

İçeride eğlence için bulunan afrika kökenli şahısların restoranın alt ve üst katlarında bulunan odalarda gizlenirken polis ekipleri tarafından bulunarak cezai işleme tabi tutuldu. Öte Yandan mekanın işletmecisine, korana virüs önlemlerine uymayarak 19.00’dan sonra müşteri aldığı için cezai işlem uygulandı.

”MİSS UGANDA BENZERİ BİR ŞEY YAPMADIK”

Mekanın sahibinin arkadaşı olduğunu belirten bir kişi “Polisin yetkisi var kapıyı vurdu mu açacaksın. Ama herkes polisten korkar tabi. Dernek toplantımız vardı. Satış yoktu. Miss Uganda benzeri bir şey yapmadık ama dernek toplantısı yaptık sonra eğlendik yalan yok” şeklinde konuştu. Fakat partideki afrika kökenli şahısların, sosyal medyadaki alkol ile ellerini yıkadıkları görüntüleri, kuralların nasıl hiçe sayıldığını gözler önüne serdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.