Esenler’de inşaat yanındaki sokak çöktü

Esenler'de yapımı süren bir inşaat temelinin yanında bulunan sokak gece saatlerinde çöktü. Günün ilk ışıklarıyla çekilen fotoğraflarda çöken sokağın son hali havadan görüntülenirken güvenlik nedeniyle sokağa polis ekipleri konuşlandırıldı. Çöken sokakta ilerleyen saatlerde çalışmalar başlayacak.

Olay saat 01.00’da Esenler Kemer Mahallesi 945. Sokakta bulunan bir inşaat temeli yanındaki sokak zemininde yaşanmıştı. Alınan bilgiye göre bina inşaatındaki sokak zemini bilinmeyen bir nedenle kaymıştı. Kayma seslerini duyan sokak sakinleri vaziyeti itfaiye ve polis ekiplerine haber verilmişti. Kaymanın yaşanan sokak ise yaya-vatandaş trafiğine kapatılmıştı. Sokak üstünde bulunan binalardaki bazı vatandaşlarda evlerinden ayrılmıştı.

SAHUR VAKTİNDE İSTİNAT DUVARI ÇÖKTÜ

Sabah saat 04.00’da da istinat duvarı çöktü. Büyük bir gürültü ile çöken istinat duvarı vatandaşları sokağa döktü. Güvenlik maksadıyla da sokak üstündeki binalar boşaltıldı. Polisler, sokakta bulunan vatandaşlara da sosyal mesafe kuralına uymalara ile ilgili uyarıda bulundu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı