adplus-dvertising

Esenler’de bir kadın küçük çocuğa telefon çaldırdı

Esenler’de bir iş yerine gelen kadın, yanında bulunan küçük çocuğa masadaki telefonu çaldırdı. Çocuğun alet edildiği hırsızlık anı güvenlik kamerasına yansıdı.
Takip et
Esenler’de bir kadın küçük çocuğa telefon çaldırdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay Esenler Birlik Mahallesi’nde 17 Ağustos günü yaşandı. Edinilen bilgiye göre hırsızlık zanlısı kadın iş yerine 2 küçük çocuk ile beraber geldi. Şüpheli kadın içeriye doğru yönelirken arkasındaki çocuğa da gelmesini işaret etti. Dükkanda kimsenin olmamasını fırsat bilen kadın masada bulunan telefonu çocuğa verdi. Çocuk ise telefonu giysisine sakladı. Sonrasında kadın ve çocuklar dükkandan kaçtı. O anlar güvelik kamerasına yansıdı.

“O yaştaki çocuğu bu işe alet ediyor”

İş yeri sahibi Ahmet Turan Şahin, meydana gelen olayın üzücü olduğunu söyleyerek, “Dün öğleden sonra 16.00-17.00 sıralarıydı sanırım. Ben içeride makinelerle çalışırken hiç hissetmedim. Baktım telefon gerekir oldu telefon yoktu. Komşudan aradım birkaç kez çaldıktan sonra kapandı. Hırsızlık olduğunu anladım. Bir kadın iki çocukla geliyor masanın üstündeki telefonu görüyor çocuğa işaret ediyor, çocuğa telefonu aldırıp hızlı bir biçimde buradan gidiyorlar. Telefonda değilim benim de çocuğum var. Kadın o yaştaki çocuğu bu işe alet ediyor. O çocuklar yarın büyüdüklerinde toplum için nasıl bir birey olacak? Kadına lüzumlu ceza verilsin. 6-7 bin TL maddi hasarımın yanında kişisel bilgilerim telefonumun içindeydi” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.