Eş Değiştirme Partisinde Facia! Seks Partisi Hastanede Bitti

Almanya’nın Hattingen şehrinde bir eş değiştirmeli seks partisinde gaz kaçağı meydana geldi. Olayda 11 kişi hastanelik oldu.

Yaklaşık 55 bin kişinin yaşadığı Almanya’nın Kuzey Ren Vestfalya bölgesinde yer alan Hattingen şehrinde dün gece yapılan bir seks partisi neredeyse bir facia ile bitiyordu.

SEKS PARTİSİNDE GAZ KAÇAĞI OLDU

Kentin ana caddelerinden birinde yer alan bir gece kulübünde yapılan seks partisinde görünmez bir kaza meydana geldi. Mekanın tesisatında ve ısınma sisteminde olan bir sıkıntı mekanda gaz kaçağına neden oldu. Mekana giden ve cinsel ilişkiye giren 350’yi geçen katılımcı gecenin geç saatlerinde fenalaşmaya başladı.

11 KİŞİ HASTANEYE KALDIRILDI

Bazı katılımcıların bayılması ile beraber ilk yardım birimleri ve itfaiye olay yerine davet edildi. Yerel saatle 22:00 civarında meydana gelen olay ardından görevliler mekanı boşalttı. Yaklaşık 11 kişi hastaneye sevk edilirken binayı apar topar boşaltan katılımcılar iç çamaşırlarıyla dondurucu soğukta kala kaldı.

FACİANIN EŞİĞİNDEN DÖNÜLDÜ

Gerçekleştirilen incelemeler neticesinde fenalaşanların karbonmonoksit nedeniyle bayıldığı ve biraz daha geç kalınması halinde bu kişilerin hayatını kaybedebileceği bildirildi. Görevliler, “Mekan çok büyük ve farklı katları vardı” açıklamasını paylaşırken bir facianın eşiğinden dönüldüğü belirtildi.

Olay yerine 100 ilk yardım ve itfaiye birimi giderken, Alman polisi olayla alakalı soruşturma açıldığını resmen açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı