Erzurum’da Siyanür İddiası! Bir Genç Kimyasalla İntihar Etti

Erzurum'un Aziziye ilçesinde kimyasal madde içen genç ve ona müdahale eden ailesi hastaneye kaldırıldı. Kimyasal maddenin siyanür olduğu iddia ediliyor.

Erzurum’un Aziziye ilçesindeki bir evde kimyasal madde içtiği öne sürülen bir genç ile bu kişiye müdahale esnasında söz hususu maddeden etkilenen aile üyeleri ile sağlık personelleri hastaneye sevk edildi.

KİMYASAL MADDE İÇTİ

Güvenlik kaynaklarından edinilen bilgiye göre, ilçenin Yeşil TOKİ Konutları’ndaki binanın 4. katında ikamet eden İ.A. (20), ailesinin evde bulunmadığı esnada şimdilik belirlenemeyen kimyasal bir madde içti.

AMBULANS ÇAĞRILDI

Eve giden annesi G.A. ve babası İ.A. tarafından evde baygın olarak bulunan gencin hastaneye götürülmesi için olay yerine sağlık birimleri, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü yetkilileri ile polis birimleri davet edildi.

SİYANÜR OLABİLİR Mİ?

Gelen birimler tarafından müdahale edilen olayda, İ.A’nın haricinde bu gence müdahale esnasında söz hususu kimyasal maddeden etkilendikleri bildirilen annesi G.A. ve babası İ.A. ile doktor, hemşire, ambulans şoförü gibi sağlık personellerinin da içlerinde olduğu bazı kişiler, Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Bu kişilerden İ.A’nın sağlık durumunun ağır olduğu belirtildi.

KOMŞULAR TAHLİYE EDİLDİ

Olay nedeniyle özel kıyafetli AFAD birimleri ile polisler, İ.A’nın ikamet ettiği 6 katlı binadaki vatandaşları tahliye edip incelemeler yapıldı.

Ekiplerin bölgedeki önlemleri ve olay ile alakalı açılan soruşturma devam ediyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı