adplus-dvertising

Ertuğrul Postoğlu, Hülya Avşar’dan yediği hastanelik eden tokadı anlattı!

Masumiyet dizisi çekimlerinde rol gereği Ertuğrul Postoğlu'na tokat atan Hülya Avşar, Postoğlu'nun çenesini çıkartarak hastanelik etmişti. Tedavisine başlanan Postoğlu, o anları anlattı.
Takip et
Ertuğrul Postoğlu, Hülya Avşar’dan yediği hastanelik eden tokadı anlattı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

FOX TV ekranlarında yayınlanan Masumiyet dizisinde başrol oynayan Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde senaryo gereği Ertuğrul Postoğlu’na attığı tokatta hızını alamayınca günün sonu hastanede bitti.

PARTNERİNİN ÇENE KEMİĞİ ÇIKTI

‘Hale Ilgaz’ı canlandıran Avşar’ın senaryo gereği eşi ‘İsmail Ilgaz’ı oynayan Ertuğrul Postoğlu’na tokat atması gerekiyordu. Postoğlu, sahnenin gerçekçi olması için Avşar’a “Daha hızlı ve sert vur” şeklinde konuştu. Avşar’ın çekindiğini gören Postoğlu, sanatçıyı hırslandırmak için “Zaten Kartal pençesi, bir Fenerbahçeliye ne yapabilir ki?” diyerek sordu. Bunun üstüne sıkı bir Beşiktaş taraftarı olan Hülya Avşar öyle bir tokat attı ki, Postoğlu’nun çene kemiği çıktı.

ÇENESİ İÇİN TEDAVİYE BAŞLANDI

Çekim sonrası “Çenemi kapatamıyorum” diyen Ertuğrul Postoğlu, Hülya Avşar’ın bir yakınının hastanesine götürüldü. Yapılan kontrollerde oyuncunun çenesinde ciddi hasar yaşandığı belirlendi ve ilaçla tedaviye başlandı.

“HÜLYA’NIN ELİ ÇOK AĞIRMIŞ”

Konuyla alakalı konuşan Postoğlu, “Hülya yakın dostum. Sık sık Fenerbahçe-Beşiktaş dostluğunu yad ediyoruz. Sahnenin gerçekçi olması için Hülya’yı bir parça harekete geçirmek istedim. Ama onun da eli çok ağırmış” şeklinde konuştu.

Ertuğrul Postoğlu, Hülya Avşar’dan yediği hastanelik eden tokadı anlattı!Rol gereği attığı tokadın dozunu kaçıran Hülya Avşar, partneri Ertuğrul Postoğlu’nun çenesini çıkarttı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.