Ertuğrul Özkök, İzzet Yıldızhan’a ne dedi? Külot Sözlerine Cevap Gecikmedi

Türkücü İzzet Yıldızhan, şarkıcı Gülşen ve Hadise'nin kostümleri için "Külotla sahneye çıkmasınlar bir zahmet" ifadelerini kullanınca, Ertuğrul Özkök'ten tepki gecikmedi. Özkök, "Boynuna taktığın fularla kendini monşer zannetme" dedi. Bugün 2. sayfaya konuk olan İzzet Yıldızhan'dan 'Türkiye'de türkü dinlenmiyor' diyen Ertuğrul Özkök'e 'ötekileştirme' çıkışı geldi.
Takip et
Ertuğrul Özkök, İzzet Yıldızhan’a ne dedi? Külot Sözlerine Cevap Gecikmedi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ertuğrul Özkök İzzet Yıldızhan’ın kadın popçular için söylediği külotla sahneye çıkmayın sözleri için neler söyledi? TV8’de yayınlanan 2. Sayfa programı magazin gündemini belirlemeye devam ederken, bugünkü programa ünlü gazeteci Ertuğrul Özkök, İzzet Yıldızhan’ın kadın popçular için söylediği külotla bir zahnmet sahneye çıkmayın sözlerine verdiği yanıtla damga vurdu. Peki Ertuğrul Özkök İzzet Yıldızhan’ın kadın popçular için söylediği külotla sahneye çıkmayın sözleri için neler söyledi? Cevaplar haberimizde..

SAHNEYE KÜLOTLA DA ÇIKMASINLAR BİR ZAHMET

İzzet Yıldızhan, Hadise ve Gülşen’in sahne kostümü için, “Her sanatçının yaşam biçimi var saygı duyarım ama şu da bilinmeli ki burası Türkiye! Herkes bu topluma göre yaşamalı. Külotla da çıkmasınlar bir zahmet. Ben ekranlarda böyle şeyler görmek istemiyorum” ifadelerini kullandı.

TÜRKİYE ADINA KONUŞMA YETKİSİNİ KENDİNDE GÖRMEK FAŞİZMDİR

Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına konuk olan Ertuğrul Özkök de bu açıklamalara tepki gösterdi. Özkök, “Bu ülkede kimsenin Türkiye adına tek başına konuşma hakkı yok. Halk hangisini kabul ediyor? İzzet’i mi, bu popçuları mı? Seni kabul etmiyor artık, geride kaldın çünkü. Bu ülkede artık türkü fazla dinlenmiyor. Bazılarına göre boyna bir şey takmak monşerlik. Türkiye adına konuşma yetkisini kendinde görmek faşizmdir. Bunun adı kıyafet faşizmidir. Boynuna taktığın fularla kendini monşer zannetme” dedi.

Ertuğrul Özkök, İzzet Yıldızhan’a ne dedi? Külot Sözlerine Cevap Gecikmedi

İzzet Yıldızhan ‘Ben Hande Yener’i kastetmedim’ dedi

TV8 canlı yayınına konuk olan İzzet Yıldızhan, “Bir zahmet külot ve mayoyla sahneye çıkmayın” çıkışına Hande Yener’den, geçmişte adının karıştığı skandal olayları kastederek ‘Google geçmişi sildir, B12 kullan’ cevabına “Ben Hande Yener’i, Gülşen’i, Hadise’yi kastetmediğini, bu isimlerin nasıl giyindiğini dahi bilmediğini iddia ederek sunucular Müge ve Gülşen’i çok şaşırttı.

İzzet Yıldızhan’dan Ertuğrul Özkök’e: Sen para saymayı biliyor musun?

Gazeteci-yazar Ertuğrul Özkök’ün dünkü 2. Sayfa yayınında kendisine yönelik eleştirilerine yanıt veren İzzet Yıldızhan, “Siz para saymayı bilir misiniz? 700 kişiyi istihdam ediyorum, paramı bankaya koymadım, insanların faydası için kullanıyorum, 3000 kişinin hayatına dokunuyorum. Siz ne yapıyorsunuz, kaç kişiyi çalıştırıyorsunuz yanınızda? 2? 3? Ertuğrul Özkök sen geride kaldın ben ilerideyim… Ben aslan gibi ilerideyim, sen geride kaldın. Sen neredesin ona bak…” diye yorum yaptı.

Ertuğrul Özkök, İzzet Yıldızhan’a ne dedi? Külot Sözlerine Cevap Gecikmedi

“Neden sürekli ‘para saymayı biliyor musunuz’ diyor”

Sunucular Müge ve Gülşen, programın sosyal medya hattına gelen tepkileri okudu. Yıldızhan’a gelen tepki mesajlarının arasında ‘Neden sürekli ‘para saymayı biliyor musunuz’ diyor ve verdiği vergilerden bahsediyor. Bu ülkede herkes vergi ödüyor. Yanında çok sayıda insan istihdam etmesi böyle konuşmasını gerektirir mi?’ yorumu dikkat çekti.

İzzet Yıldızhan, yıllar öne Ankara’da Shereton otelde ‘grup seks’ skandalına adının beraber karıştığı meslektaşı Nihat Doğan’ın, Flash Tv’deki Al Sana Haber programında kendisine yönelik “10 karısı 20 çocuğu var, bunları konuşacak son insan” sözlerine ilişkin, bu iddiaya ilişkin davadan beraat ettiğini vurgulayarak, kendisiyle ilgili konuşmak istemediğini ifade etti.

Hande Yener’in açıklamalarını üzerine alınmadı: ‘İsmimi vermemiş’

Kendisine sosyal medyada hakaret edenlere tek tek dava açacağını ifade eden İzzet Yıldızhan, ısrarla Hande Yener’in o açıklamalarında kendisinin ismini açıkça vermediği için o sözleri üzerine alınmadığını söyledi ve Hande Yener’e ‘Eğer bu açıklamalar benim için ise lütfen adımı geçirsin’ diye cevap verdi.

İzzet Yıldızhan’ın sahnede dekolteli ve cesur kıyafetleri eleştirmesine yönelik kendisine sosyal medyada destek veren kullanıcılar da programa mesaj yağdırdı.

Kendisini destekleyenlerden de tepki aldı: Doğruyu söylüyorsun, niye geri adım atıyorsun

‘Sahnede külot giymeyin’ çıkışını destekleyen sosyal medya kullanıcıları İzzet Yıldızhan’a ‘Doğruyu söylüyorsun, neden şimdi geri adım atıyorsun, söylediklerinin arkasında dur’ diye tepkiler geldi.

Hande Yener’den ‘dalga geçer’ gibi cevap

Yıldızhan’ın, “Külotla, mayoyla sahneye çıkmayın bir zahmet” çıkışına Hande Yener’den alaycı bir cevap geldi.

‘Sahnede kumaş bizi boğuyor’ diyen Hande Yener’den İzzet Yıldızhan’a olay gönderme

Sahne kıyafetleri ile 90’lı yıllardan bu yana en çok konuşulan şarkıcıların başında gelen, daha önceki açıklamalarında ‘Sahnede kumaş bizi boğuyor’ diyerek her sahnesinde bir öncekinden daha cesur kıyafetler tercih edeceğini söyleyen Yener, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla isim vermeden İzzet Yıldızhan’ı adeta topa tuttu. Hande Yener, sahne kıyafetleri ile ilgili yorum yapan türkücüye şu sözlerle cevap verdi:

Ertuğrul Özkök, İzzet Yıldızhan’a ne dedi? Külot Sözlerine Cevap Gecikmedi

“B12 kullanın, Google’a geçmiş sildirin”

“Ülkeye rezil olanlar ahkam kesiyor ya, bir de deneyip deneyip bir şey olamayanlar… En çok da bunlara gülüyorum. B12 kullanın, Google’a geçmiş sildirin. Bir şey yapın bari kendiniz için kostüm otoritecikleri.”.

Ertuğrul Özkök, İzzet Yıldızhan’a ne dedi? Külot Sözlerine Cevap Gecikmedi

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.