Ertan Saban: Karım Dışında Herkes Bacımdır

Oyuncu Ertan Saban ve Ebru Özkan çifti geçtiğimiz gece gazetecilere görüntülendi ve Ertan Saban'ın yayınlanan samimi görüntülerini yorumladı.

Ebru Özkan’ın eşi Ertan Saban, geçtiğimiz günlerde bir sarışın bir güzelle yakalanmıştı. Alkolün etkisi ile ayakta durmakta zorluk çeken Saban, muhabirlerin sorularına “Saçma sapan hareketler yapmayın, nasıl sorular bunlar! Bakın arkadaşlar; ben evli bir insanım ve benim çocuğum var. Öyle bir şey olabilir mi Allah aşkına!” şeklinde yanıt vermişti.


EŞİYLE EL ELE GÖRÜNTÜLENDİLER

Eşi Ertan Saban ile el ele görüntülenen Ebru Özkan, gazetecilerin sorularını yanıtladı ve “Çok tuhaf, çok komik geliyor bu olay bana. Benim kocam çok sıcakkanlı olduğu için biz sevdiklerimize ve dostlarımıza sarılırız, muhabbet eder ve dertleşiriz” diye konuştu.

“BEN SAMİMİ BİR ADAMIM”

Ertan Saban ise durumu “Ben samimi bir adamım ve arkadaşımla birlikte oturduğum bir ortamda sarılırım. Ben böyle bir tipim. İnsanlara ters ve sert gelmiş olabilir ama ben bunu yapmaya devam edeceğim. Eşim dışında herkesi bacı ve kardeş bellediğim için bir risk görmüyorum” diyerek açıkladı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı