Ersun Yanal, Emre İçin Temkinli Konuştu

Sezona şampiyonluk parolası ile başlayan Ersun Yanal, 45-50 dakikalık adam olmadığını belirten Emre Belözoğlu hakkında söyledikleri ile şaşkına uğrattı.

Yeni sezona yeni kadro ile hazırlanan Fenerbahçe’de Ersun Yanal ve Emre Belözoğlu tarafından peş peşe yapılan iki farklı açıklama kafaları karıştırdı. Dün verdiği röportajda karşılaşmalarda forma giymek istediğini belirten Emre 45-50 dakikalık adam olmadığını vurgulamıştı. Ersun Yanal ise forma konusunda Emre’ye garanti veremeyeceğini açıkladı.


Kötü geçen bir sezonun ardından bu yıl için mutlak şampiyonluk parolası ile yola çıkan Fenerbahçe’de takıma birçok isim dahil edildi. Bu isimlerden biri de Emre Belözoğlu oldu. Geçtiğimiz yıllarda Fenerbahçe’de şampiyonluk yaşayan tecrübeli futbolcu, hem saha içinde hem de saha dışında takım arkadaşlarına ağabeylik yapacak. Sarı-lacivertliler Emre’yi bu amaçla takıma kazandırdı. Ancak hırslı yapısıyla dikkat çeken Emre, son yaptığı açıklamada 45-50 dakikalık adam olmadığını, karşılaşmalarda gücünün yettiği yere kadar dayanacağını belirtti.

SEZON BAŞLAMADAN KRİZ Mİ YAŞANIYOR?

Emre’nin bu açıklaması sonrası gözler Ersun Yanal’a çevrilmişti. Deneyimli teknik adam, Emre’nin karakterli bir kişiliğe sahip olduğunu belirterek ondan her alanda faydalanmak istediğini vurguladı. Ancak forma konusunda Emre’ye garanti veremeyeceğine dikkat çeken Yanal, “Sezon başlamadan kriz mi yaşanıyor?” sorusunu akıllara getirdi. Böyle bir durumda taraftarın tavrı da merak konusu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı