Ersin Düzen: Fenerbahçeli Oyuncular Kuralı Biliyor

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe'nin, Alanyaspor maçında kural ihlali olduğu gerekçesi ile maçın tekrarını istemesi üzerine Ersin Düzen pozisyonu yorumladı.

Son günlerde futbol camiasının gündeminde oynanan Fenerbahçe – Alanyaspor maçı var. Bunun nedeni ise, Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından TFF’ye kural ihlali olduğu gerekçesiyle maçın tekrar edilmesi için başvuru yapılması.


Başvuru sonrası, kural ihlali olup olmadığı ile ilgili birçok açıklama ve yorum yapıldı. Bu yorumlardan birini de Ersin Düzen TRT Spor kanalında yayınlanan bir programda yaptı.

“MERKEZ HAKEM KURULU TAKIMLARI BİLGİLENDİRDİ”

Ersin Düzen, Merkez Hakem Kurulu’nun tüm takımların futbolcu ve teknik direktörlerine sezon başlamadan önce değişen kurallarla alakalı olarak seminer verildiği belirtti. Düzen yapılan seminerde oyunculara, eğer kaleci erken başlamak istiyorsa rakip takım oyuncusunun ceza sahası içinde bulunmasının bir ihlale girmeyeceğinin açıklandığını vurguladı.

Ersin Düzen bu bilgiyi de şu an futbolcu olan ve o seminerde bulunan bir arkadaşından aldığını hatta, Fenerbahçeli ve Beşiktaşlı futbolcuların seminerde bu soruyu sorduklarını belirtti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı