adplus-dvertising

Erol Bedir: ‘Mahkemede aklanan tek kişi benim’

Kayserispor Eski Başkanı Erol Bedir, kamuoyundaki kulübün eski dönemindeki bazı iddiaların tartışılması üstüne kendisine sorulan bir soruya, “Son 2 senedeki, baskı, tehdit ve yalan haberlere karşın Kayseri’deki bütün kurum ve kuruluşlar içindeki yöneticilerin arasında mahkemede aklanan tek kişi benim, inşallah bu şekilde aklanma başka yöneticilere de nasip olur” şeklinde konuştu.
Takip et
Erol Bedir: ‘Mahkemede aklanan tek kişi benim’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin, yaptığı basın toplantısında, İYİ Parti Milletvekili Dursun Ataş’ın TBMM’de yaptığı konuşmasında, “Kayserispor sponsorluk hakkı için verilen paralar üstünden değişik ilişkilerinin olduğu gibi pek çok konu konuşulmaktadır” cümlesini de açıklamasında kullanınca Kayseri kamuoyunda yeni bir münakaşa başladı. Kayserispor Eski Kulüp Başkanı Erol Bedir, münakaşalarla alakalı bir soru üstüne yaptığı açıklamada, “Son 2 senedeki, baskı, tehdit ve yalan haberlere karşın Kayseri’deki bütün kurum ve kuruluşlar içindeki yöneticilerin arasında mahkemede aklanan tek kişi benim. Yaptığım görevlerle alakalı kesinleşmiş takipsizlik ve suçsuzluk kararı var. İnşallah benim gibi aklanma başka yöneticilere de nasip olur” şeklinde konuştu.

Ertekin: “Erol ağabeyi töhmet altına bırakmak gibi amacım olamaz”

Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin de gelişmeler üstüne, “Kkonuştuklarımın bir kısmının alınıp bir kısmının alınmadan sosyal medyada yayınlanması doğru değil. Ya tamamını yayınlayın ya da içinde küçük bir bölümü alıp yayınlamayın. Kesinlikle Erol ağabeyi yahut bir başkasını töhmet altında bırakmak gibi bir amacım olamaz, doğru da değil. Toplantıda ne söylediğini ve söylediklerimin latife ve ironi boyutlu olan kısmında ne demek istediğimi orada olan herkes anladı. Ama bunu kesip biçip bir kısmını sosyal medyada yayınlayarak konu farklı yerlere çekilmek istendi. Ilgisi yok, ben Dursun ATAŞ’ın söylediklerinin hesabının sorulmasını istedim, tamamı bu” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.