Ermenistan’ın eski Başbakanından Paşinyan’a uyarı: “İstifa et yoksa her şeyi kaybedebiliriz”

Azerbaycan karşısında ağır kayıplar veren Ermenistan’ın BaşbakanıPaşinyan’a bir tepki de Ermenistan’ın ilk başbakanıVazgen Mikaeli Manukyan’dan geldi. Makunyan Paşinyan hükümetini eleştirerek, “Bugün tarihimizin en utanç verici sayfalarından birinde yaşıyoruz. Ermenistan ve Ermenistan’ın geleceği tehdit altında. Bu hükümet istifa etmeli. Tek kurtuluş bu. Aksi takdirde her şeyimizi kaybedebiliriz” dedi.
Takip et
Ermenistan’ın eski Başbakanından Paşinyan’a uyarı: “İstifa et yoksa her şeyi kaybedebiliriz”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Azerbaycan ordusu karşısında verdiği ağır kayıplar sonrası kendine destekçi arayan Ermenistan’ın Başbakanı Nikol Paşinyan’a bir darbe deErmenistan’ın ilk başbakanı ve eski savunma bakanı Ulusal Demokratik Birlik Partisi Başkanı Vazgen Mikaeli Manukyan’dan geldi.Ermenistan hükümetini istifaya çağıran Manukyan, “Bugün tarihimizin en utanç verici sayfalarından birinde yaşıyoruz” dedi.

“İSTİFA ETMELİ AKSİ TAKDİRDE HERŞEYİ KAYBEDERİZ”

Manukyan, Ermenistan hükümetine tepki göstererek,” Kötü bir dönemdeyiz. Ermenistan ve Ermenistan’ın geleceği tehdit altında. Durumu değiştirmek, geri dönmek mümkün mü? Evet! Ama mevcut hükümetle değil. Bu hükümet istifa etmeli. Tek kurtuluş bu. Aksi takdirde her şeyimizi kaybedebiliriz” dedi.

ASKERİ İSTİHBARATIN BAŞI GÖREVDEN ALINDI

Öte yandan,Azerbaycan tarafından ağır yenilgiye uğrayan Ermenistan, askeri istihbarat biriminin başkanı General Hovanes’i görevden aldığını duyurdu.

PAŞİNYA’NIN EŞİ CEHPEYE GİDİYOR

Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan’ın eşi Anna Hakobyan, askeri eğitim alacağını duyurdu.42 yaşındaki Hakobyan, Facebok sayfasında birkaç gün içinde “Ermenistan’ın sınırlarını korumak için cepheye gideceğini” açıklamıştı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.