Erman Toroğlu’dan olay yaratacak açıklama! “Serdar Tatlı’yı Rıdvan Dilmen getirdi diyorlar”

Erman Toroğlu, değişen MHK’yı ve hakemlerin performansını yorumladı.

Erman Toroğlu, A Spor ekranlarında Galatasaray – Gaziantep FK maçı sonrasında değerlendirmeler yaparken, MHK ile ilgili de konuştu.

Fenerbahçe maçında yaşananların dikkat çekici olduğunu söyleyen Toroğlu, “Serdar Tatlı’yı Rıdvan Dilmen getirdi diye herkes söylüyor ama kimse açık açık konuşmuyor. Rıdvan getirdi diyorlar, sonra ilk maçta olana bak. Araya birileri girdi, MHK’yı istifa ettirdiler. Bazı şeyleri değiştirmediğiniz sürece komiteleri değiştirmenin anlamı yok. MHK’lar gidiyor, geliyor, hakemler aynı kalıyor.” dedi.

Geçen sezon dikkat çeken hatalar olduğunu belirten yorumcu, “Hakem tayinlerine bakıyorum, birine FIFA gönderilmiş, birine cesaretli, birine cesaretsiz gönderilmiş. Geçen sene örneklerini gördük, bazı takımlara hiçbir şey olmadı, bazı takımların anası ağladı. Takımın birine hiçbir şey olmadı. Bu gelen komite de sakat geldi, yaralı geldi. O getirdi, bu getirdi ama getirildi. Nasıl gider, neden gider, bir açıklama yapın. Zekeriya Alp federasyona çağrıldığında gideceğini bilmiyor.” ifadelerini kullandı.

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı