Erkek Yarışmacılar, Birbirlerine Aşklarını İlan Edip Öpüştü!

Skandalların eksik olmadığı Aşk Adası yarışmasında bu kez erkek yarışmacılar yaptıkları hareketle gündeme geldi.

İngiltere’de skandalları ile gündemden düşmeyen Aşk Adası yarışmasında tepki çeken bir olay daha yaşandı. Tüm dünyanın yakından takip ettiği yarışmanın erkek yarışmacılarından Tommy Fury ve Curtis Pritchard, birbirlerine karşı duygularını itiraf ederek kameralar önünde öpüştü.


Yarışmacıların kamera önünde ilişkiye girmesinin yankıları devam ederken Aşk Adası yarışmasında yeni bir skandal patlak verdi. Erkek yarışmacılardan Tommy Fury ve Curtis Pritchard, canlı yayında birbirlerine karşı duygularının olduğunu itiraf etti. Bu açıklamaları ile ekran başındakileri dumura uğratan erkek yarışmacılar, olayı bir adım daha ileri taşıyarak herkesin önünde öpüşmeye başladı.

ELEŞTİRİLERİN HEDEFİ OLDU

Bu olay kısa sürede sosyal medyanın da gündemine oturdu. Birçok kişi yarışmadaki skandalların gençlere kötü örnek olduğunu belirterek kanala yönelik bir yaptırım uygulanmasını istedi. Özellikle ülkedeki sağ görüşlü kesim, bu programın İngiltere’yi tüm dünyaya kötü tanıttığını savunuyor. Daha önce de bazı feminist gruplar kadınları metalaştıran bu programın yayından kaldırılmasını istemişti. Bu skandallar sonrası reytingleri artan kanal yönetiminin böyle bir olaya pek sıcak bakmayacağı konuşuluyor. Her gün yeni bir skandala şahitlik ettiğimiz programda bakalım daha neler göreceğiz.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı