Erkan Petekkaya’dan, Nurgül Yeşilçay Ve Alkol İddiasına Açıklama

Paramparça adlı dizide rol arkadaşı Nurgül Yeşilçay ile davalık olan Erkan Petekkaya, bu olay hakkında ve alkol iddiaları hakkında konuştu.

Oyuncu Erkan Petekkaya, ‘Paramparça’ adlı dizide rol arkadaşı olan Nurgül Yeşilçay ile davalık olmuştu. Petekkaya, Ali Eyüboğlu ve İlkay Buharlı’nın hazırladığı ‘Magazin Noteri’ne konuştu ve hem Nurgül Yeşilçay konusu, hem de hakkında çıkan alkol iddiaları konusuna açıklık getirdi.

Paramparça dizisinin 1.5 yıl sürdüğünü ve güzel bir iş olduğunu belirten oyuncu, “Nurgül beraber bir iş yaptığım ancak tartıştığım, zaman zaman birbirimize sinirlendiğimiz bir arkadaşım. Kendisiyle mahkemelik olduk ancak daha sonra uğraşmak istemedik, geri çektik. Hepsi geride kaldı. Yolda görsem kendisine selam veririm.” dedi.Erkan Petekkaya’dan, Nurgül Yeşilçay Ve Alkol İddiasına Açıklama

“52 HAFTADA 52 KERE YAPMIŞIM”

Uçakta bir yolcu ile tartışan ve daha sonra çıkan alkol iddiaları ile ilgili de açıklamalarda bulunan Erkan Petekkaya, işin magazin kısmını yönetemediğini ve bu durumu da hiç menajerinin olmamasına bağladı. Uçakta yaşanan olayın her ünlünün başına geldiğini söyleyen Petekkaya, “Hele bu televizyonların WhatsApp ihbar hatları çıktıktan sonra bizi tufaya düşürmek isteyenler çok olmaya başladı. Bu artık bir sektör oldu. Alkol olayına gelince… Ben 500-600 bölüm dizi çekmişim, evimde 3 dolap dolusu ödül var. Haftada 1-2 gün eğlenme, arkadaşlarımla dışarı çıkma şansım var. 52 haftada 52 kere yapmışım, insanlar da bunu her gün yapıyorum sanmış.” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı