Erkan Petekkaya’dan Kırmızı Oda dizisi için veda paylaşımı!

Kırmızı Oda’nın yeni bölüm fragmanında yer almayan Erkan Petekkaya, daha dizinin yeni bölümü yayınlanmadan Instagram hesabından bir veda paylaşımı yaptı. Set ekibiyle çektirdiği bir fotoğrafı paylaşan Petekkaya, “Siz olmasaydınız ben o rolü öyle oynayamazdım. Sadi hepimizin beraber oluşturduğu bir adam” şeklinde konuştu.
Takip et
Erkan Petekkaya’dan Kırmızı Oda dizisi için veda paylaşımı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur oyuncu Erkan Petekkaya, uzun süredir TV8‘de yayınlanan, Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden uyarlanan Kırmızı Oda dizisinde ‘delikanlı Sadi’ rolünü canlandırıyor ve oyunculuğuyla da alkış topluyordu. Karakterin sevilmesiyle dizideki rolü de planlanandan daha da uzatılan Petekkaya, diziye veda etti.

“KIRMIZI ODA EKİBİNE TEŞEKKÜRLER”

Kırmızı Oda’nın yeni bölüm fragmanında yer almayan Erkan Petekkaya, daha dizinin yeni bölümü yayınlanmadan sosyal medya hesabından paylaşım yaparak ayrıldığını duyurdu. Set ekibiyle çektirdiği bir fotoğrafı paylaşan oyuncu, “Çok teşekkür ederim hepinize. Sağ ve var olun. Sağ olun Kırmızı Oda ve fotoğrafta olmayan, aklımızda olan bütün emek verenlere teşekkürler. Siz olmasaydınız ben o rolü öyle oynayamazdım. Sadi hepimizin beraber oluşturduğu bir adam . O olmak istediğimiz adam gibi adam. Beraber yaptık, hep beraber” ifadelerini kullandı.

Erkan Petekkaya’dan Kırmızı Oda dizisi için veda paylaşımı!

KERİMCAN’A ÖDÜL VERİLİNCE ACUN’A SİTEM ETMİŞTİ

Oyuncu Erkan Petekkaya, geçtiğimiz hafta TV8’de yayınlanan bir müzik ödül töreninde Kerimcan Durmaz’a ödül verildiğin görünce Instagram hesabından kanal sahibi Acun Ilıcalı’ya sert ifadelerle bulunmuştu. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Erkan Petekkaya, “Bu kişi cinsel organını gözünüze soktu. Sizin gözlerinize. Helal olsun. Sizler utanmaz, iflah olmaz, kötü kişilersiniz. Acun Bey yuh size. Ahlak yoksunu. Utanıyorum senin kanalında olduğum için. Acun efendi yuh” ifadelerini kullanmıştı.

Erkan Petekkaya’dan Kırmızı Oda dizisi için veda paylaşımı!

Survivor 2021’in ada konseyinde Erkan Petekkaya’nın ismini kullanmadan yanıt veren Acun Ilıcalı da “İki gün evvel bizde dizi yapan adam bana küfretti” demişti.

Erkan Petekkaya’dan Kırmızı Oda dizisi için veda paylaşımı!Tuğba Ekinci, Acun Ilıcalı için “Senin kanalında olduğum için utanıyorum” diyen Erkan Petekkaya’ya öfke kustuErkan Petekkaya’dan Kırmızı Oda dizisi için veda paylaşımı!Acun Ilıcalı, Petekkaya’ya Survivor’dan yanıt verdi, ayrıntıyı kimse fark etmedi: Bizde dizi yapan adam bana küfrediyorErkan Petekkaya’dan Kırmızı Oda dizisi için veda paylaşımı!TV8’de ödül almasına ateş püsküren Erkan Petekkaya’ya Kerimcan Durmaz’dan cevap: Prim çalışmasını üzülerek izliyorumErkan Petekkaya’dan Kırmızı Oda dizisi için veda paylaşımı!Acun Ilıcalı’ya demediğini bırakmayan Erkan Petekkaya’dan yeni açıklama: Acun’dan özür dilemiyorumErkan Petekkaya’dan Kırmızı Oda dizisi için veda paylaşımı!Acun Ilıcalı’ya “Senin kanalında olmaktan utanıyorum” diyen Erkan Petekkaya geri adım attıErkan Petekkaya’dan Kırmızı Oda dizisi için veda paylaşımı!TV8’de yayınlanan törende Kerimcan’a ödül verildiğini gören Erkan Petekkaya, Acun Ilıcalı’ya demediğini bırakmadı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.