Erkan Petekkaya’dan Ekrem İmamoğlu’na “terbiyesiz” çıkışı!

Son dönemde set işçileriyle çektiği koronavirüs klibiyle tepkilerin odağı olan Erkan Petekkaya Ekrem İmamoğlu’na sosyal meydana yazdıklarıyla şoke etti.

Gel Dese Aşk dizisiyle ekranlara dönen Erkan Petekkaya set işçileriyle çektiği koronavirüs klibiyle tepki çekmişti. Petekkaya yeni bir olayla gündeme geldi.Sosyal medya hesabından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na hakaret içerikli yorumlarda bulunan Erkan Petekkaya gündeme bomba gibi düştü. Ekrem İmamoğlu’nun bir paylaşımının altına "Terbiyesiz, Defol" gibi tepkilerde bulunan ünlü oyuncu şoke etti.Sözleri ile birçok sosyal medya kullanıcısının tepkisini çeken oyuncunun hesabı askıya alındı. Hem Twitter hem de Instagram hesabı kapanan Petekkaya'nın hacklenip hacklenmediği merak konusu oldu.SOSYAL MEDYA KULLANICILARI SPAMLADITepki çeken paylaşım ve yorumlarının ardından Instagram kullanıcıları Erkan Petekkaya’nın hesabını spamlamaya başladı. Oyuncunun çok fazla şikayet alan hesabı Instagram tarafından askıya alındı.NE OLMUŞTU?Erkan Petekkaya, rol aldığı ‘Gel Dese Aşk’ isimli dizinin devam eden çekimleri sırasında set çalışanlarıyla birlikte sözü ve müziği kendine ait olan ‘Oy Korona’ adlı şarkıyı seslendirmiş ve birçok kişinin yan yana, iç içe çalıştığının görüldüğü o anlar tepki çekmişti. Petekkaya’nın bu paylaşımı sonrası Elçin Sangu “Biz ne anlatıyoruz bas bas bunlar ne yapıyor. Gel de delirme. Ekibe yazık ekibe!” derken Nurgül Yeşilçay ise “Uyuşturucu zararlı!!! Alkol zararlı!!! Salaklık zararlı!!! Adam sanmak daha da zararlı!!! E ben anlattım bunları” ifadelerini kullanmıştı.

Benzer Haberler

Bir Yorum

  1. Gel de delirme. Ekibe yazık ekibe!” Uyuşturucu zararlı!!! Alkol zararlı!!! Salaklık zararlı!!! Adam sanmak daha da zararlı!!! E ben anlattım bunları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı