adplus-dvertising

Erkan Petekkaya’dan Dolar kuruna gönderme! “düşsün”

Sana Söz dizisiyle ekrana dönen Erkan Petekkaya Sinan Akçıl ile beraber bir projeye imza atıyor. Akçıl meşhur oyuncu için şarkı yaptığını yazdı. Erkan Petekkaya ise açıklamasında dolar göndermesi yaptı.
Takip et
Erkan Petekkaya’dan Dolar kuruna gönderme! “düşsün”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kırmızı Oda dizisinde rol alırken Acun Ilıcalı’yla ters düşen ve diziden ayrılmak mecburiyetinde kalan Erkan Petekkaya, Nehir Erdoğan’la beraber başrol olduğu Sana Söz dizisiyle ekrana döndü. Dizide Ömer karakterine yaşam veren Petekkaya yeni bir proje için kolları sıvadı.

Sinan Akçıl ile Erkan Petekkaya, önceki gün Ulus’ta stüdyodan çıkarken görüntülendi.

Akçıl’ın “Piyanist 2” albümünde “Derdim” şarkısını seslendiren Erkan Petakkaya, stüdyodan şarkılar belirterek çıktı. Sinan Akçıl, “İnanılmaz belirtti. Bir şarkı buldu ve bende söz yazdım. İnşallah tüm Türkiye bu şarkı ile yatıp kalkacak” şeklinde konuştu.

İlk defa bir albümde şarkı söylediğini anlatan Petakkaya, “Sinan çok güzel bir şarkı yaptı ve çok güzel oldu. 2022’nin şarkısı geliyor” şeklinde konuştu.

DOLAR GÖNDERMESİ

Erkan Petekkaya açıklamasının devamında ise “İnşallah yazın ülkemiz güzel olsun, hastalıklar bitsin, dolar düşsün, Euro kendini parçalasın” yorumunda bulundu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.