Erkan Özerman’ın konuk olduğu 2. Sayfa programında hakaretler havada uçuştu

Erkan Özerman 34'üncü Best Model erkek yarışmacılarına 'masaj yapma karşılığı ödül vadettiği' yönünde ahlaksız teklifte bulunduğu iddialarına Tv8'de yayınlanan 'Müge ve Gülşen ile 2. Sayfa' programında yanıt verdi. Özerman, sunucu Müge Dağıstanlı ile ilgili iddiaları ile stüdyoyu karıştırdı.
Takip et
Erkan Özerman’ın konuk olduğu 2. Sayfa programında hakaretler havada uçuştu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

34’üncü Best Model of Turkey yarışmasının finalistleri belli oldu ancak yarışmanın ünlü organizatörü Erkan Özerman ile ilgili ortaya atılan bir skandal iddia finalistlerin önüne geçti.

Özerman’ın menajeri aracılığıyla erkek yarışmacılara “Kim Erkan Özerman’a masaj yapmak ister?” mesajı attığını, reddedenlere ise ‘Sen finalde görürsün’ denildiğini, yarışmada ‘masaj’ yaptığı için hak etmediği halde 2-3 ödül birden alanların olduğu ileri sürüldü.

‘KIVANÇ TATLITUĞ’UN ÇIPLAK FOTOĞRAFI’ İDDİASI

Erkan Özerman günlerdir magazin gündemine bomba gibi düşen bu iddialara tv8’de canlı yayınlanan ‘2. Sayfa’ programında yanıt verdi. Özerman, geçmiş yıllarda “Kıvanç Tatlıtuğ’un çıplak fotoğraflarının kasasında olduğu” açıklamalarının hatırlatılması üzerine, programın sunucularından Müge Dağıstanlı’ya “Geçmiş yıllarda neden o fotoğrafları istedin o zaman?” deyince stüdyoda sesler yükseldi.
4Erkan Özerman, 2. Sayfa programının sunucularıyla birbirine girdi
Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel, bu dözler karşısında şoke oldu ve şaşkınlıklarını gizleyemedi. Sunucular, Özerman’ın dikkat dağıtmak için bu konuları gündeme getirdiğini ve ilgiyi kendi üzerinden kendilerine getirdiklerini söylediler.

CANLI YAYINDA BİRBİRİNE GİRDİLER

Özerman’ın “Utanmazsınız” sözüyle çılgına dönen ‘2. Sayfa’ sunucuları, “Bizim utanacak hiçbir şeyimiz yok Allah’a şükür. Bu iddialar yine olsun yine yayın yaparız” dedi.

Yayın boyunca Özerman’ın tepkilerinden rahatsız olan Gülşen Yüksel Salt, “Sus bir dakika” sözünden sonra iyice sinirlendi ve “Beni böyle çocuk azarlar gibi azarlayamazsınız. Lütfen kendinize gelin. Benimle böyle konuşamazsınız. Hiçbir şekilde utandığımız, çekindiğimiz hiçbir şey yok. Siz bizi tehdit mi ediyorsunuz” sözleriyle tepki gösterdi.

Özerman, yarışmada Best Smile ödülü alan Elmas Yıldız isimli yarışmacının, iki iş adamının desteğini aldığını, bu iş adamlarının da Yıldız’ın iyi bir derece alamadığı için çıldırdığını ve bu yüzden organize olarak bu iddiaları ve iftiraları ortaya attıklarını söyledi.

Program sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel, Özerman’ın açıklaması sonrası yan stüdyoda bulunan Oğuzhan Dalsız ve Burak Arslan’ı yayına bağladı.

Özarman, Oğuzhan Dalsız’a ‘Sen utanmadan nasıl bunları yaparsın?’ diye yüklendi. Özerman, “Sana yarışmayı kazandırmak için elimden geleni yaptım, vücudun bozulmuş kendine iyi bakmamışsın” dediğini, vücuduna bakmak için soyunmasını istediğini ancak çamaşırlarını çıkarttırmadığını, yarışmacı Dalsız’ın da herkesin içinde soyunmak istemediği için ofise girdiklerini söyledi.

Erkan Özerman’ın konuk olduğu 2. Sayfa programında hakaretler havada uçuştu

NE OLMUŞTU?

“Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” canlı yayınına katılan Elmas Yılmaz, Best Model yarışmasıyla ilgili iddialarıyla gündeme geldi. Bu yıl yarışmada ‘Best Smile’ güzeli seçilen Elmas Yılmaz, hakkının yendiğini iddia ederek, yarışmanın birincisinin önceden belli olduğunu söyledi.

“NE UTANMAZ İNSANLARSINIZ YA”

Hakkındaki iddialara cevap vermek için yayına çıkan Erkan Özerman, program sunucuları Gülşen Yüksel Salt ve Müge Dağıstanlı ile tartışma yaşadı. Özerman’ın konuk olduğu canlı yayına iddiaları ortaya atan Best Model adayları da görüntülü olarak bağlandı. Karşılıklı konuşmaların yaşandığı anlarda sinirlenen Özerman, “Karşıma çıkardıklarınıza bakın. Utanın biraz ya…Gözümün içine baka baka yalan söylüyorsunuz. Lanet olsun ya. Kör değilsiniz, sağır değilsiniz cin gibi de akıllısınız. Yarışmayı kaybedenler olay yaratıyor. Yarışmayı yapmamam için organize oldular. Ne utanmaz insanlarsınız ya” şeklinde konuştu.

CANLI YAYINDA BİRBİRİNE GİRDİLER

Özerman’ın “Utanmazsınız” sözüyle çılgına dönen sunucular “Bizim utanacak hiçbir şeyimiz yok Allah’a şükür. Bu iddialar yine olsun yine yayın yaparız” dedi. Yayın boyunca Özerman’ın tepkilerinden rahatsız olan Gülşen Yüksel Salt “Sus bir dakika” sözünden sonra iyice sinirlendi ve “Beni böyle çocuk azarlar gibi azarlayamazsınız. Lütfen kendinize gelin. Benimle böyle konuşamazsınız. Hiçbir şekilde utandığımız, çekindiğimiz hiçbir şey yok. Siz bizi tehdit mi ediyorsunuz” diyerek tepki gösterdi.

Erkan Özerman’ın konuk olduğu 2. Sayfa programında hakaretler havada uçuştu

ELMAS YILMAZ: DERECEYE GİRECEKLER BELLİYDİ

Yılmaz, “Best Model’da dereceye girecekler önceden belliydi, onlara ayrı otel odası tutuldu. Dereceye gireceği belli olanlar Erkan Özerman’a masaj yapmaya çağırıldı” iddiasında bulunarak, herkesi şoke etti.
12Erkan Özerman, 2. Sayfa programının sunucularıyla birbirine girdi
Elmas Yıldız, organizasyon sorumlusunun, erkek yarışmacılara ‘Erkan Özerman’a kim masaj yapmak ister?’ şeklinde mesajlar attığını ve olumsuz cevaplar karşılığında ‘Yarışmada görürsün’ dendiğini ileri sürdü.

BARIŞ ARSLAN’DAN ELMAS’A DESTEK

Programa telefonla bağlanan Best Model of Turkey 2021 yarışmacılarından Barış Arslan, Elmas Yıldız’ı destekledi. Arslan, canlı yayında şu ifadeleri kullandı:

“AHLAKSIZ TEKLİFİ REDDETTİĞİM İÇİN DERECE VERMEDİLER”

“Bu ahlaksız teklifi reddettiğim için bana hiçbir şekilde derece vermediler. 1.5 yıl boyunca bu yarışma için hazırlandım. Sıkı diyet, sıkı antrenman. Ahlaksız teklifi reddettiğim için beni cezalandırdılar. Duruşumu bozmadığım için kendimle gurur duyuyorum. Bu canlı yayın bir başlangıçtı, bunun arkasında duracağız ve devamını getireceğiz. ‘Erkan Özerman’a masaj yaparsan derece garanti’ dendi. Ben bu pislikleri yapmadım.”

BİRİNCİ SEÇİLENLER

Yarışmada; Oğulşat Gagşalova ve Bartu Dilmen birinci seçildi. Pamir Su Mutlu ve Mecit Yılmaz ikinci, Nazlıcan Erdem ile Ender Çağır da üçüncü oldu.

Erkan Özerman’ın konuk olduğu 2. Sayfa programında hakaretler havada uçuştu

OLAY YARATAN GÖRÜNTÜLER

Öte yandan ilki 1988 yılında gerçekleşen, bu yıl 34’üncüsü düzenlenecek olan Best Model of Turkey 2021 yarışmasının yarı finalinde yarışmacıları seçme görüntüleri sosyal medyada olay yaratmıştı.

Söz konusu fotoğraflarda; kadın adaylar arkada ayakta, erkekleri ise sıkış sıkış halde yerde çömelmiş vaziyette görülmüştü. Yarışmanın organizatörü Erkan Özerman’ın da orada olması dikkat çekmişti.

Erkan Özerman’ın konuk olduğu 2. Sayfa programında hakaretler havada uçuştu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.