Eren Bülbül’ün Annesi, Diyarbakır Annelerine Destek Verdi

Maçka'da hain terör örgütü PKK tarafından şehit edilen Eren Bülbül, annesinin yüreğinde yaşamaya devam ediyor. Eren'in annesi Diyarbakır'daki annelere seslendi.

Trabzon’un Maçka İlçesi’nde 11 Ağustos 2017’de hain terör örgütü PKK tarafından katledilen Ayşe annenin oğlu Eren Bülbül’ün acısı yürekleri yakmıştı. Küçük Eren’i şehit eden teröristlerin zorla alıkoyduğu ve bir şekilde tuzağına çektiği çocuklarını bulmak isteyen aileler, HDP Diyarbakır il binası önünde eylem yapmaya devam ediyor. Çocuklarına kavuşmak isteyen onları arayan anne babalara bir destek de Eren Bülbül’ün annesinden geldi.

”BEN EREN’İMİ KAYBETTİM, ONLAR ÇOCUKLARINA KAVUŞSUN”

Eren Bülbül’ün annesi Ayşe Bülbül, PKK tarafından şehit edilen oğlunun artık olmadığını ama Diyarbakır’da bekleyen annelerin, çocuklarına kavuşabileceğini söyledi. Kendi çocuğunu mezarda da olsa gidip görebildiğini söyleyen Bülbül, ”O anneler çocuklarının akıbetini bilmiyor. Onların durumu daha kötü. Anneler ağlamasın. Dağdaki bütün çocuklar evine dönsün.” dedi.

Eren Bülbül, şehit edildiğinde Maçka’nın yağız bir delikanlısıydı. ”Biri de çıkıp demiyor ki, Eren iyi ki varsın” paylaşımını yaptıktan 2 ay sonra şehit edilen Eren Bülbül’e tüm Türkiye, ”İyi ki varsın, var olmaya devam edeceksin” diyerek sahip çıkmaya devam ediyor, edecek de.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı