adplus-dvertising

Erdoğan’ın verdiği haber, şehit babasının yüreğine su serpti

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi şehit Piyade Uzman Çavuş Furkan Gök’ün ailesini ziyaret ettiği sırada Cumhurbaşkanı Erdoğan da telefonla arayarak şehit babasına başsağlığı diledi. Erdoğan’ın 52 teröristin öldürüldüğünü söylemesi üstüne şehit babası “Çok memnun oldum bu haberi verdiğiniz için” şeklinde konuştu.
Takip et
Erdoğan’ın verdiği haber, şehit babasının yüreğine su serpti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kuzey Irak’ta yürütülen Pençe-Kilit Operasyonu’nda teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Furkan Gök (23) son yolculuğuna uğurlandı. Şehit Hasancıklı Mezarlığındaki şehitlikte toprağa verildi. Törene katılan Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, şehit toprağa verildikten sonra şehidin baba ocağına gitti.

“ŞUAN İTİBARİYLE 52 TERÖRİSTİ ÖLDÜRDÜK”

Kirişçi’nin telefonundan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şehidin babası Osman Gök ile görüştü. Erdoğan, Gök’e başsağlığı dileklerini ileterek, “Öncelikle cennete uğurladığımız evladımız bizim gurur abidemiz. Bütün aileye sabırlar niyaz ediyoruz. Siz sevgililer sevgilisi peygamberimize evladımızı komşu olarak uğurladınız. Ama kanları yerde kalmadı kalmıyor. Şuan itibariyle 52 teröristi öldürdük. Bu artarak devam ediyor edecek. Az öncede Hulusi paşamla da görüştüm. Gerek Irak’ta gerekse Suriye’nin kuzeyinde bu operasyonlar devam ediyor. Suriye’nin kuzeyinde de ciddi anlamda terörist etkisiz hale getirildi. Bundan tabi geri durmayacağız kararlı bir biçimde devam edeceğiz” diye şehidin annesine de başsağlığı dileklerini iletti.

Erdoğan’ın verdiği haber, şehit babasının yüreğine su serpti

“ÇOK MEMNUN OLDUM BU HABERİ VERDİĞİNİZ İÇİN”

Şehidin babası Gök, Cumhurbaşkanı Erdoğan 52 teröristin öldürüldüğünü söylemesi üstüne, “Çok memnun oldum bu haberi verdiğiniz için” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.