Erdoğan’ın Bahçeli’yi Ziyaretinin Perde Arkası!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün sürpriz bir şekilde MHP Lideri Bahçeli'yi evinde ziyaret etmişti. Başkent kulislerini hareketlendiren ziyaretin perde arkası da yavaş yavaş netleşmeye başladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün seçimde işbirliği yaptıkları MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi evinde ziyaret etti. Ziyaretle ilgili Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada ziyarette ki liderin buluşmasında güncel siyaset ve dış politika konuları ele alındığı ifade edildi. Erdoğan’ın bu ziyaretinde Bahçeli’nin evi de ilk kez görüntülendi.

Sürpriz ziyaretin yankıları sürerken konuyla ilgili birçok iddia ortaya atıldı. Bazı medya organlarında Bahçeli’nin hasta olduğu iddiaları ortaya atılırken, bazı medya organlarında da iki liderin görüşmesinin arkasında HDP’nin olduğu yönünde haberler çıktı. Ancak MHP’ye yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre; bu iddialardan ikisi de gerçeği yansıtmıyor.

İşte iki liderin sürpriz buluşmasının perde arkası; 

MHP Lideri Bahçeli, yöresel kıyafetlerle çektirdiği fotoğraflar Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dikkatini çekiyor. Bahçeli’ye fotoğrafları beğendiğini ifade eden Erdoğan, aynı zamanda evini de merak ettiğini dile getiriyor. Bahçeli de Erdoğan’ın bu sözleri karşısında “Bir gün buyurun gelin kahve içelim” davetinde bulunuyor.

ŞOFÖR, DİREKSİYONU ÇAYYOLU’NA KIRDI

İkili arasında geçen bu diyalogdan bir süre sonra Erdoğan dün MİT’in yeni binasında incelemelerde bulundu. Programındaki boşluktan faydalanarak Bahçeli’nin davetine icabet eden Erdoğan, şoförüne direksiyonu Çayyolu’na kırması talimatını verdi. Basın mensuplarına kapalı olarak gerçekleşen görüşme ile ilgili yayınlanan fotoğraflar da liderlerin neşeli tavırları dikkat çekti.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı