Erdoğan'ı Evine Davet Eden Bahçeli, Bir İlki Gerçekleştirdi

Önceki gün Cumhurbaşkanı Erdoğan'la sürpriz bir görüşme gerçekleştiren MHP Lideri Devlet Bahçeli, siyaset yaşantısında ilk kez bir siyasi lideri evinde ağırlamış oldu.
Takip et
Erdoğan'ı Evine Davet Eden Bahçeli, Bir İlki Gerçekleştirdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Lideri Devlet Bahçeli arasında gerçekleşen sürpriz görüşmenin yankıları sürüyor. Görüşmenin içeriğiyle ilgili birçok iddia ortaya atılırken, özel hayatı hakkında çok az bilgi sahibi olunan Bahçeli, bu görüşme ile ilk kez bir siyasi lideri evinde ağırlamış oldu.

GÖRÜŞMEDE BİR İLK GERÇEKLEŞTİ

Türk medyası önceki gün Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Lideri Devlet Bahçeli arasında gerçekleşen görüşmede bir ilke tanıklık etti. Siyasi yaşantısında bu zamana kadar hiçbir politikacıyı evinde ağırlamayan Bahçeli, seçimlerde beraber yol yürüdükleri Erdoğan'la bir ilki gerçekleştirmiş oldu. İki liderin Bahçeli'nin evinde gerçekleşen görüşmesi, Ankara'da meşhur olan şu sözü yeniden akıllara getirdi: Bahçeli'nin evine ancak bir elin parmağı kadar (koruma müdürü, özel kalem) girer; onlar da ancak antreye kadar."

ERDOĞAN İÇİN DE BİR İLK

Bahçeli'nin yanı sıra ev ziyareti Cumhurbaşkanı Erdoğan için de bir ilk oldu. Erdoğan da genel başkan olduğu andan bugüne kadar geçen zaman diliminde başka bir parti liderinin evinde fotğraf çektirmemişti.

İşte iki liderin sürpriz buluşmasının perde arkası; 

MHP Lideri Bahçeli, yöresel kıyafetlerle çektirdiği fotoğraflar Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dikkatini çekiyor. Bahçeli’ye fotoğrafları beğendiğini ifade eden Erdoğan, aynı zamanda evini de merak ettiğini dile getiriyor. Bahçeli de Erdoğan’ın bu sözleri karşısında “Bir gün buyurun gelin kahve içelim” davetinde bulunuyor.

ŞOFÖR, DİREKSİYONU ÇAYYOLU’NA KIRDI

İkili arasında geçen bu diyalogdan bir süre sonra Erdoğan dün MİT’in yeni binasında incelemelerde bulundu. Programındaki boşluktan faydalanarak Bahçeli’nin davetine icabet eden Erdoğan, şoförüne direksiyonu Çayyolu’na kırması talimatını verdi. Basın mensuplarına kapalı olarak gerçekleşen görüşme ile ilgili yayınlanan fotoğraflar da liderlerin neşeli tavırları dikkat çekti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.