Erdoğan’dan Yaşa Takılan Emeklilere Müjde

Emeklilikte yaşa takılanlara müjdeli haber Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan geldi. Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalar Kurulu Başkan Vekili Vedat Bilgin’den konu detayları ile ilgili detaylı çalışma istedi.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yöneticilerinin (EYTSYDD) geçen hafta Cumhurbaşkanlığı ile bir görüşme yaptı. Yönetim 5 Eylül’de Vedat Bilgin ile Çankaya Köşkü’nde bir araya geldi ve burada konu ile ilgili görüşme gerçekleştirdiler.

ERDOĞAN ÇALIŞMA İSTEDİ

Gerçekleşen bu görüşmeye EYTSYDD adına başkan Gönül Boran Özüpak ve yönetim üyeleri birlikte katıldı. Görüşmede Dernek yöneticileri mağduriyet yaşayan vatandaşların sorunlarını ve taleplerini Vedat Bilgin’e anlattı.

Dernek Başkanı Gönül Boran Özüpak sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı ve “Bilgin, konuyu bizzat Cumhurbaşkanımızın kendilerine yönlendirdiğini aktardı. Cumhurbaşkanımız, ‘Bunun aşamaları nedir, nasıl çözülür, maliyeti nedir?’ gibi bir çalışma istemiş. Kendisi de görüşmemize ilişkin Cumhurbaşkanımıza bilgi verecek” ifadelerine yer verdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı