adplus-dvertising

Erdoğan, SADAT hakkında konuştu!

18 Mayıs 2022, 12:41 tarihinde eklendi
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında konuşuyor.
Takip et
Erdoğan, SADAT hakkında konuştu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM’de AK Parti’nin grup toplantısında konuşuyor.

Erdoğan’ın açıklamaları:

Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı olarak tarihimizde yerini alan 19 Mayıs, milletimizin kendi yolunu çizme iradesinin sembolüdür. Samsun’dan başlayıp Ankara’da devam eden, Cumhuriyet’in ilanı ile taçlanan sürecin şanı da, şerefi de, gurur da milletimize aittir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere milli mücadele zaferinde emeği olan herkesi rahmetle yad ediyorum.

Erdoğan, SADAT hakkında konuştu!

Cumhuriyet bizim ilk değil, son devletimizdir. Çeşitli coğrafyalarda, Kıbrıs başta olmak üzere başka devletler de kurduk. Bu silsilenin liderliğini yürüten son devletimiz Türkiye’nin 100. sene dönümünü, muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkarma hedefine adadık. İnşallah AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak önümüzdeki dönemde de eser ve hizmet siyasetimizle yolumuza kararlılıkla devam edeceğiz. Geçen hafta hizmete açtığımız Rize – Artvin Havaalanı, 1915 Çanakkale Köprüsü gibi bu sene yaşama geçirdiğimiz dev projelerden biridir. Azerbaycan Devlet Başkanı Sayın İlham Aliyev’e, Sayın Bahçeli’ye, Sayın Destici’ye ve bütün milletimize, o heyecanı bizlerle paylaştıkları için çok teşekkür ediyorum.

Dünyada deniz üstünde 5 havaalanı var, ikisi bizim üzerimizde. Ordu-Giresun ve Rize-Artvin. Biz açılış töreninde milletimizin heyecanını, mutluluğunu, şükran duygularını bizzat gördük. Bu havaalanının milletimize hayırlı olmasını diliyorum.

Erdoğan, SADAT hakkında konuştu!

“2023 FİNAL DEĞİL, YENİ BİR BAŞLANGIÇ OLACAKTIR”

2023 bizim için bir final değil, büyük ve kuvvetli Türkiye hedefi için yeni bir başlangıç olacaktır. Esasen AK Parti’nin kazandığı her seçim bu şekilde bir başlangıçtır. Darbecilere ve onları maşa olarak kullananlara cevabımızı 2018 Haziran seçimleriyle verdik. 2023 seçimleri de büyük ve kuvvetli Türkiye hedefimizin kilit taşı olacaktır. Bu tablo, bölgemiz ve ülkemiz üstüne hesapları da olanların dikkatini çekmektedir. Bunlar eskiden ülkemizde başka çevrelerle çalışıyorlardı.

Yalanı, iftirayı, tehdidi, yüzsüzlüğü siyaset diyerek pazarlayan, ülkenin, milletin hayrına söyledikleri tek söz, yaptıkları tek iş olmayan karikatür tiplerin cesaretlerinin arttığını görüyoruz. Milletimiz Demokrat Parti’den beri bunlara şamar üzerine şamar indirmesine karşın, bu habis zihniyetin yoluna devam etmesini ibretle izliyoruz.

SADAT AÇIKLAMASI

CHP İstanbul İl Başkanı’nın mahkumiyet kararının kimilerinin onanmasının sonrasında bize yönelik iftira kampanyasına başladılar. Bu süreçte ettikleri her kem sözün, attıkları her iftiranın hesabını hukuk önünde vereceklerdir. Diyelim ki burada kuyruk acıları var, sonrasında mantıkla alakası olmayan bir SADAT tantanası çıkarttılar. SADAT, 2012 senesinde kurulan bir firmadır. Bu firma uzun seneler sömürge altında kalmış İslam ülkelerine yönelik çalışmalar yapıyor. CHP’nin başındaki zat baskın yapar gibi firma önüne gitmiştir. Cevaben bir defa daha ve bütün kalbimle diyorum ki, başaramayacaksınız.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.