Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’nun Mersin mitingine Siirt göndermesi!

Siirt'te açılış mitingi düzenleyen Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nu hedef alarak “Bu kadar kişiyi toplayamadın, rakamlar elimizde. Bir Mersin’deki kalabalığa bakın, bir de Siirt’e” şeklinde konuştu.
Takip et
Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’nun Mersin mitingine Siirt göndermesi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Siirt’te Zarova Barajı, Şirvan Köprüsü ve HES açılışında, CHP’nin Mersin mitingine göndermede bulundu. Erdoğan, “Buradan Kılıçdaroğlu’na sesleniyorum, bırak kamu kurumlarını basıp memurları tehdit etmeyi de siyaset meydanında çık karşımıza. Mersin’de topladıkları kalabalık ortada, bir de Siirt’e baksınlar. Rakamlar elimizde” şeklinde konuştu.

“DEVLET KURUMLARINA RANDEVUSUZ GİDİLMEYECEĞİNİ ÖĞREN”

Kılıçdaroğlu’nun TÜİK’e gitmesini eleştiren Cumhurbaşkanı, “Randevusuz olarak gidip kapıda gösteri yaptı. Bay Kemal, devletin kurumlarına randevusuz gidilemeyeceğini öğren. Sen terör örgütleriyle omuz omuza gidebilirsin, onlara randevusuz da gidebilirsin ama devletin kurumları ciddidir, öyle rastgele gidemezsin” diyerek konuştu.

“SİYASET MEYDANINDA ÇIK KARŞIMIZA”

Kılıçdaroğlu’na yönelik eleştirilerine devam eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Buradan Kılıçdaroğlu’na sesleniyorum, bırak kamu kurumlarını basıp memurları tehdit etmeyi de siyaset meydanında çık karşımıza. Kılıçdaroğlu’nun parti içindeki meselesi bizi ilgilendirmez ama milletimizin değerlerine saldırır, ülkemizin çıkarlarına zarar verirse karşısında bizi bulur”” ifadelerini kullandı.

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’nun Mersin mitingine Siirt göndermesi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.