Erdoğan’dan İBB terör soruşturması hakkında açıklama! “Aynısı Ankara’da”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Tabipleri Birliği’nin TURKOVAC aşısıyla ilgili açıklamalarına tepki gösterdi. Erdoğan, İBB’ye terör teftişi hakkındaki açıklamasında, “Terör örgütü aparatı olarak bunlar istihdam ediliyor. Aynısı Ankara’da, başka yerlerde” şeklinde konuştu.
Takip et
Erdoğan’dan İBB terör soruşturması hakkında açıklama! “Aynısı Ankara’da”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Karaman’da toplu açılış töreninde konuştu. Erdoğan, Türk Tabipleri Birliği’nin TURKOVAC aşısına yönelik açıklamalarına tepki gösterdi.

İBB’ye yönelik terör teftişi hakkında konuşan Erdoğan, “İstanbul’da CHP belediyesi, anlaşma yapmışlar. Terör örgütü aparatı olarak bunlar istihdam ediliyor. Aynısı Ankara’da, başka yerlerde. Sinsi oyunlarını deşifre edeceğiz” şeklinde konuştu.

Erdoğan’ın açıklamaları:

Karaman, bu ne muhteşem bir güzellik. Hattın kalan kısımları tamamlandığında, Konya-Karaman-Adana arasındaki trenle seyahat süresi 2 saat 20 dakikaya düşecek. Hızlı tren hattı pek çok alanda ülkemize yalnızca bu sene 63 milyon lira tasarruf sağlayacaktır.

(Ankara-Sivas hızlı tren hattı) En kısa zamanda açıyoruz. Önce Erzincan, sonrasında Erzurum, daha sonra Kars’a uzatarak uluslararası güzergaha dönüştüreceğiz.

Bizim siyasetimiz eser ve hizmet siyasetidir. Hedefimiz büyük ve kuvvetli Türkiye’yi inşa etmektir. Bizim vizyonumuz evlatlarımıza gururla sahip çıkacakları bir Türkiye bırakmaktır. Kuvvetli demokrasi ve kalkınma altyapısı üstünde inşallah bütün bunları da gerçekleştireceğiz. Küresel finans krizi ile başlayan salgınla gün yüzüne çıkan değişimi yakalamakta kararlıyız.

Nankörleri koy bir kenara, takdir eden eder. Siz bakmayın eski Türkiye özlemcilerinin gürültüsüne. Milletimiz istikrar ve güven ikliminde ülkenin kaderini onlara teslim etmedi, etmeyecektir. İktidar ümitlerini eski kaos günlerine geri döndürmeye bağlamalarının nedeni budur. Varsın millet sefalete, umutsuzluğa gark olsun, yeter ki bunların gemileri yürüsün. Dertleri bu. 2023 için gece gündüz çalışmaya var mıyız? Sandıkları patlatıyor muyuz? Karaman her zamanki gibi başarısını gene en yüksek seviyeye çıkaracağına ben inanıyorum. Ülkemizde maalesef bu şekilde bir muhalefet var. Yalansa yalan, dolansa dolan. Tamamı bunlarda.

Bunların bir de tabipler birliği var. Bunlar ne kadar yalancı. Erciyes Üniversitesi büyük bir kadro ile TURKOVAC’ı icat ediyor, adamlar diyor ki bu şekilde bir şey yok diyor. Siz ne sahtekarsınız, ne yalancısınız. Madem biliyorsunuz da Tabipler Birliği olarak bir eseriniz var mı? Sahtekarlar, biz şehir hastanelerini yaptık. Bay Kemal’in Savaş Ay’ın programında gösterdiği gibi, o rezil hastanelere vatandaşımızı mahsur etmedik. Siz Tabipler Birliği olarak o zamanlarda hiç sesiniz çıkmadı. Bu sahtekarlar maalesef hastanelerde rehin alınan, benim vatandaşımın haklarını bir gün savunmadı.

“AYNISI ANKARA’DA, BAŞKA YERLERDE”

İstanbul’da CHP belediyesi, anlaşma yapmışlar. Terör örgütü aparatı olarak bunlar istihdam ediliyor. Aynısı Ankara’da, başka yerlerde. Sinsi oyunlarını deşifre edeceğiz.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.