adplus-dvertising

Erdoğan’dan Hristiyan vatandaşlara Paskalya mesajı

Erdoğan, Türkiye'de yaşayan Hristiyan vatandaşlar için Paskalya mesajı yayımladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajında “Muhtelif kilise ve gruplara üye Hristiyan vatandaşlarımızı, en mühim yortularından biri olan Paskalya dolayısıyla en içten duygularımla tebrik ediyorum.” dedi.
Takip et
Erdoğan’dan Hristiyan vatandaşlara Paskalya mesajı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre Erdoğan, Paskalya Yortusu dolayısıyla mesaj yayımladı.

Muhtelif kilise ve gruplara üye Hristiyan vatandaşları, en mühim yortularından biri olan Paskalya dolayısıyla en içten duygularıyla tebrik ettiğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları kaydetti:

“Milletimizin her bir ferdinin yarattığı zengin mozaik, karşılıklı saygı temelinde barış içinde özgürce bir arada hayata noktasında dünyaya müstesna bir örneklik teşkil etmektedir.

Hristiyan vatandaşlarımızın Paskalya münasebetiyle hissettikleri sevince ortak olarak, milletimizin harcı olan birlik, beraberlik ve dayanışma gibi hasletlerimizin ilelebet nesilden nesile aktarılacağına inancım tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Hristiyan vatandaşlarımız olmak üzere, bütün Hristiyanların Paskalya yortularını bir defa daha kutluyor, kendilerine esenlik dileklerimi iletiyorum.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.