adplus-dvertising

Erdoğan’dan 2023 hedeflerine devam açıklaması!

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti İstanbul İl Başkanlığı İftarında konuştu. Gündeme dair mühim açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, önümüzdeki genel seçimlere dikkat çekerek, “2023 Haziran’ında hedefimize ulaşana kadar durmadan, dinlenmeden çalışacağız” şeklinde konuştu.
Takip et
Erdoğan’dan 2023 hedeflerine devam açıklaması!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti İstanbul İl Başkanlığı İftarında gündeme dair mühim açıklamalarda ve değerlendirmelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

Ramazan Ayı karşılıklı meram dinleyip, anlattığımız bir dönem oldu.

Cumhur İttifakı olarak 2023 Haziran’ında hedefimize ulaşana kadar durup dinlenmeden çalışacağız.

AK Parti’yi milletimiz kurmuştur. AK Parti’nin istikamet belirleyici de millettir.

Sizlerle gurur duyuyorum.

Yarabbi bana bu şekilde yol arkadaşları lütfettiğin için sana sonsuz hamd-ü senalar olsun.

AK Parti’li olmak dünyanın her yerindeki mazlum yanında olmak için çalışmaya talip olmak demektir.

Milletimiz her sıkıntıyı çözecek donanıma ve kapasiteye sahip tek partinin AK Parti olduğunu biliyor. Bize düşen yalnızca bu güvene layık olacak gayreti ortaya koymaktır.

Biz sokakları, haneleri, milletimizin sinesini boş bırakırsak gelir birileri riyakarlıklarıyla oraları doldurur.

Şu anda bu iftar sofrasında 10 bin kardeşimiz bir araya gelmiş vaziyette.

“İSTANUL’UN KADERİNİ BİZ DEĞİŞTİRDİK”

İstanbul’da 1994 senesinde yaktığımız meşaleyle bu kentin kaderini biz değiştirdik. Sonrasında AK Parti’nin iktidara gelmesiyle bu aydınlığı bütün Türkiye’ye yaydık.

Düne kadar dünyanın birçok yerinde insanlar Türkiye’nin yerini haritada bile bilmiyordu. Bugün Türkiye’yi tanımayan, bilmeyen oldukça az kişiye rastlayabilirsiniz.

İnşallah Türkiye’yi dünyanın ilk 10 ekonomisine sokarak bütün dünyanın ortak buluşma noktasına getireceğiz.

Şu ana kadar teşebbüs dahi edilemeyen ne varsa tamamını bir bir geliştirdik.

Size yar etmezler dedikleri ne varsa onları da ülkemizin kazanç hanesine ekledik.

Gençler, AK Parti olarak geçmişte ülkemizin hak ettiği gelişmişlik, refah ve güç seviyesine ulaşmasının önündeki engelleri yıkıp geçtik.

Terör ve vesayet odaklarının cirit attığı Türkiye, bugün can ve mal emniyeti bakımından en güvenli ülkeler arasına girdi.

Demokratik reformların önündeki bütün engelli yıkıp geçtik.

Bay Kemal, akıllı sayaçlar döneminde olduğumuzu da bilmiyor. Bunlar sayesinde kimin aydınlıkta kimin karanlıkta olduğunu da bilmiyor.

Mazlumların ve mağdurların umudu bir ülkeye dönüştük.

Biz küresel yönetim ve ekonomi sisteminin tekrardan yapılandığı şu dönemde Türkiye’nin hedeflerine tekrardan ulaşacağız, diyoruz.

Bay Kemal, nihayet baklayı ağzından çıkardı. Ya bana katılın ya da yolumdan çekilin, şeklinde konuştu. Bu zat, partisinin genlerinde bulunan faşist tavrı böylece ortaya koymuş oldu. Bu partinin riyakarlıktan başka bir şey yapmadığı gün yüzüne çıktı. Hani bu zat, senelerdir tek adam deyip duruyordu meğer esasında kendi hayalini anlatıyormuş. Kendi yandaşlarını ve etrafına dizdiği ortakları düşünsün.

“KILIÇDAROĞLU, KAVGA ETMEK İÇİN GELDİĞİNİ KENDİSİ SÖYLEDİ”

Kılıçdaroğlu, kavga etmek için geldiğini kendisi belirtti. Bunlar tek parti döneminde milletimizin, inancı, tarihi, kültürüyle kavga etmiştir. Bunlar ülkenin gelişmesi, demokratikleşmesiyle kavga etmiştir.

Bunlar terörle mücadele döneminde ülkenin güvenlik politikaları, beka mücadelesiyle kavga etmiştir.

Bunlar 20 senelik iktidarımız boyunca her atılıma karşı çıkarak milletin bizatihi kendisiyle kavga etmiştir.

Biz ülkemizi her gün Rusya-Ukrayna Savaşı’nın etkilerinden korumak için uğraşıyoruz. Liderler ve BM Genel Sekreteri ile görüşerek barış temin etmek için uğraşıyoruz.

“BUNLARIN TEK DERDİ GEZİ’Yİ SAVUNMAK”

Biz her gün 2023 hedeflerine ulaşmamızı sağlayacak projeleri yaşama geçirmek için uğraşıyoruz. Bunların tek derdi ise Gezi’yi savunmak. Bunlar çevreyi savunmak gibi bir anlayışı yok. Bu bizim anlayışımız. Milyonlarca ağaçları biz diktik, gerçek çevreci biziz.

Antalya, Muğla yangınlarında da gördük, tavırlarını da gördük. Bu belediyelerde CHP’ye ait. Peki buralarda dikili bir ağaçları var mı? Yok. Gene biz yapacağız. Bunların derdi tekrardan FETÖ’cüleri devlet doldurmak.

İBB’YE TEPKİ! “HESABINI SORACAĞIZ”

İBB, PKK’lıları belediyelere dolduruyor. Bunların hesabını da soracağız. Tek dertleri Amerika ve Avrupa’ya şirin görünmek için büyükelçilere şirin görünmek. Büyükelçiyi Bakanlığa çağırıyorlar, Osman Kavala için. Biz de hesabını sorduk.

Bunların tek derdi devamlı sallanıp duran 6’lı masalarını ayakta tutmaktır.

Bugün burada bir çağrıda bulunmak istiyorum. Türkiye’nin hak ettiği kuvvete ulaşmasını engellediler. İçeride ne kadar kifayetsiz varsa onlar üstünden yerinden sergilenmek istiyor. Bu oyunu defalarca nasıl bozduysak inşallah 2023 senesinde tekrardan bozacağız. Şairden ilhamla diyorum ki, güzel güzler bizi bekliyor. Kan ağlayan coğrafyamızda barış rüzgarlarının estiği güzel günler bizi bekliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.