Erdoğan: Tüm Vatandaşlarımızı AK Parti Saflarına Çağırıyorum

AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tüm vatandaşları AK Parti kadrolarında görev almaya çağırdı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda yaptığı konuşma ile sosyal medyanın gündemine oturdu.

Erdoğan yaptığı konuşmada Suriye’nin kuzeyine düzenlenen Barış Pınarı Harekatı hakkında açıklamalarda bulundu.

Öte yandan Erdoğan, AK Parti’nin halen Türkiye’nin tek umudu olduğunu belirterek, “Buradan tüm vatandaşlarımızı AK Parti kadrolarında görev almak üzere, partimiz saflarına katılmaya davet ediyorum” diye konuştu.

“AK PARTİ TÜRKİYE’NİN TEK UMUDUDUR”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşmasına şöyle devam etti: “AK Parti içerisinde çalışan, gayret gösteren ve kendisi geliştiren herkese kapılar sonuna kadar açıktır. Bunun için AK Parti hiçbir zaman eskimeyecek, hiçbir zaman diriliğini, gücünü, enerjisini ve icraat kabiliyetini kaybetmeyecek bir partidir. Sizlerden beklentim büyük kongre sürecini de AK Parti’nin bu vasfına uygun olarak yürütmenizdir. Her fırsatta ifade ettiğim gibi, partimiz şahıs partisi değildir. Bu parti milletin partisidir.”

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı