Erdoğan, Meral Akşener’e Gelin Hanım diyerek hitap etti!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Rize’nin İkizdere ilçesinde esnaf ziyareti yaptığı esnada, bir grubun tepkisi ile karşılaştı ve apar topar ilçeden ayrıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaşananlara ilişkin konuştu. Akşener’e ‘gelin hanım’ diyen Erdoğan, “Dua etsin ileri gitmeden ders verdiler” şeklinde konuştu.
Takip et
Erdoğan, Meral Akşener’e Gelin Hanım diyerek hitap etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’dan “Erdoğan’ın İsrail versiyonu” diyerek bahsetmesi büyük tepki çekti. Bunun sonrasında Akşener, Rize’ye yaptığı ziyarette vatandaşlarla gerginlik yaşadı.

Grup toplantısında Akşener’e ‘gelin hanım’ diyerek seslenen Erdoğan “Rize’nin uşağına böyle hakaret edip bebek katillerinin yanına koymaya kalkarsan yapılacak olan budur. Gene dua etsin ki gelin hanıma çok ileri gitmeden ders verdiler. Bu da Rizeli’nin edebini gösterir.” ifadelerini kullandı. Erdoğan şunları kaydetti:

Terörle çetelerle mücadelede elde edilen bu başarılar birilerini rahatsız etti. Gelin hanım beni Netanyahu ile aynı kefeye koyup memleketime gidiyor. Gelin hanıma görüldüğü gibi ona güzel bir ders veriliyor. Nerede nasıl adım atılacağını bilmek gerekir. Burası Rize…

“Dua etsin ileri gitmeden ders verdiler”

Rize’nin uşağına böyle hakaret edip onu Nebebek katillerinin yanına koymaya kalkarsan yapılacak olan budur. Gene dua etsin ki gelin hanıma çok ileri gitmeden ders verdiler. Bu da Rizeli’nin edebini gösterir.

“Daha neler olacak neler”

Bir de Çayeli’ne gitti orada da gerekeni yaptılar. Trabzon’a gitmeye kalktın orada meydana çıkmadan uçağa binip Ankara’ya döndün. Daha neler olacak neler bunlar iyi günler bu ülkede ahde vefa denen bir şey vardır. Ahde vefa olmazsa bu millet affetmez. Bizler bu ülkede saygıya dayalı siyasetin yanında olduk.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.