Erdoğan, Kılıçdaroğlu için “Sen korkaksın, bitiksin”

Partisinin Gençlik Kolları 6’ncı Olağan Kongresi’ne katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz gecesiyle alakalı açıklamada bulundu. Atatürk Havaalanı’na indiğinde Kılıçdaroğlu’nun orada olduğunu ve daha sonra Bakırköy Belediyesi’ne sığındığını hatırlatan Erdoğan bir defa daha CHP liderini bu konuyla alakalı eleştirdi. Erdoğan, “‘Haberim olsa beklerdim’ şeklinde konuştu. Yaşamın korku ile geçti. Korkaksın, bitiksin. Senin öyle bir derdin yok. Bu işler korkakların, bitiklerin işi değil” şeklinde konuştu.
Takip et
Erdoğan, Kılıçdaroğlu için “Sen korkaksın, bitiksin”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin Gençlik Kolları 6’ncı Olağan Kongresi’nde gündeme dair mühim açıklamalarda bulundu.

“YAŞAMIN KORKU İLE GEÇTİ”

Sözlerini 15 Temmuz gecesine getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “15 Temmuz gecesini unutmayın” ifadelerine yer verdi. Atatürk Havaalanı’na indiğinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘nun da orada olduğunu hatırlatan Erdoğan, “Bu kardeşiniz Atatürk Havaalanı’na indiği anda orada birisi vardı. O birisi ne yaptı, tankların arasından birilerinin yardımı ile oradan kaçıp, Bakırköy Belediyesi’ne sığındı. Daha sonra ne şeklinde konuştu; ‘Haberim olsa beklerdim’ şeklinde konuştu. Yaşamın korku ile geçti. Korkaksın, bitiksin. Senin öyle bir derdin yok” şeklinde konuştu.

“BU İŞ YÜREK İSTER, SANDALDA KÜREK DEĞİL”

Açıklamalarına devam eden Erdoğan, “Bu işler korkakların, bitiklerin işi değil. Bu iş yürek ister yürek, sandalda kürek değil. Bu tarihi mücadeleyi biz başarıya ulaştırdık. Ülkemizin demokratik kalkınmasını hızlandırarak yeni şahlanışın altyapısını da kurduk” ifadelerine yer verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.