Erdoğan ile İmamoğlu, 1 Saat Arayla Aynı İlçede Miting Yaptı

23 Haziran'da yapılacak seçimler için son viraja girdiğimiz şu günlerde zaman zaman ilginç tesadüfler ortaya çıkıyor. Dün Erdoğan ile İmamoğlu, 1'er saat arayla Sancaktepe'de halka hitap etti.

Tüm gözler 23 Haziran seçimlerine çevrildi. İstanbul’u 5 yıl boyunca yönetecek ismin belirleneceği seçim, hem AK Parti cephesi hem de Cumhuriyet Halk Parti cephesi için büyük önem arz ediyor. İki partiye ait önemli isimler, deyim yerindeyse İstanbul’u mesken tuttular.


Bu anlamda AK Parti’de en önemli isim hiç kuşkusuz ki Cumhurbaşkanı Erdoğan… Seçime sayılı günler kala sahaya inen Erdoğan’ın dünkü durağı İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Sancaktepe’ydi. Burada coşkulu bir kalabalığa hitap eden Erdoğan, İmamoğlu için ağır mı ağır ifadeler kullandı. Özellikle Türkiye gündemine oturan ortak yayınla ilgili İmamoğlu’na yüklenen Erdoğan, isim vermeden İsmail Küçükkaya’yı da eleştirdi.

ÖNCE ERDOĞAN, SONRA İMAMOĞLU

Saat 14.30 gibi Sancaktepe halkına hitap eden Erdoğan’ın ardından saat 16.00 gibi ilçeye İmamoğlu geldi. İmamoğlu da Erdoğan gibi ilçede önemli sayılabilecek bir kalabalık karşıladı. Yaklaşık 1’er saat arayla aynı ilçede sahneye çıkan ikiliye ait görseller sosyal medyada karşılaştırmalı olarak yorumlandı. 31 Mart’ta yapılan seçimlerde Sancaktepe’de AK Parti yüzde 49.88, CHP ise yüzde 47.20 oy almıştı. İki parti için de büyük önem arz eden ilçede 23 Haziran seçimlerinde nasıl bir tablo ortaya çıkacağı merak konusu.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı