Erdoğan, Berat Albayrak için konuştu “Başarısına şahidiz!”

Parti grubunda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, son zamanlarda muhalefetin eleştirdiği damadı Berat Albayrak’a bir defa daha sahip çıktı.
Takip et
Erdoğan, Berat Albayrak için konuştu “Başarısına şahidiz!”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Cumhurbaşkanı’nın gündeminde geçtiğimiz günlerde CHP’nin hedefindeki isim olan damadı ve eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak da vardı.

“GAYRETİ VE BAŞARISINA ŞAHİDİZ”

Geçen haftaki konuşmasında Albayrak’tan övgüyle söz eden Erdoğan bugün de damadı için, “Ülkemizde de etkili olan virüs 2 milyonun üstünde vatandaşımızın kovid-19’a yakalanmasına neden olmuştur. Aldığımız önlemlerle bunu en az hasarla atlatma noktasında ciddi başarı elde edip 2020 senesini büyüme ile kapatan birkaç ülkeden olduk. Kılıçdaroğlu’nun sorup durduğu dövizlerin mühim bir bölümü işte bu çalışmalarda kullanılmıştır. Toplumsal kargaşa peşinde olanların da oyununu bozduk. Salgının yol açtığı sıkıntıları atlatmak için de herkese yönelik ciddi destek paketlerini yaşama geçirdik. Salgın bahanesiyle yeni bir finansal dalgalanma yaratmak isteyenlere elimizdeki araçlarla fırsat vermedik. CHP’nin saldırdığı Berat Bey’in bu anlamdaki gayret, çalışma ve başarıların bizzat şahidiz.” ifadelerini kullandı.

Erdoğan, Berat Albayrak için konuştu “Başarısına şahidiz!”

KABİNE’YE TEKRAR DÖNECEK İDDİASI

Cumhurbaşkanı’nın açıklamalarının bugün ortaya atılan “Bir sabah Berat Albayrak’ı Enerji Bakanlığı’nda tekrardan görebilirsiniz” iddiasının sonrasında gelmesi dikkat çekti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.