Erdoğan, Bayram Mesajında Yeni Parti Çalışmalarına Vurgu Yaptı

Telefonla partililerin bayramını kutlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, isim vermeden yeni parti için çalışma yürüten Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan'a göndermede bulundu.

Kurban Bayramı dolasıyla AK Partililere yönelik bir bayram mesajı yayınlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, dikkat çeken ifadeler kullandı. Mesajında isim vermeden yeni parti çalışması içerisindeki Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan’a göndermede bulunan Erdoğan, “Ayrılık içine girenler olabilir ama biz kardeşliğimizi güçlendirerek devam ettireceğiz” ifadelerini kullandı.

Erdoğan’ın mesajından satırbaşları;

“Birçok ayrılıklar şunlar bunlar vesaire gibi kampanyalar içerisine girenler olabilir. Ama unutmayın ki bayramlar bizim birlikte, beraberlikte, dayanışmada en üst noktalara tırmandığımız günlerdir. Kardeşliğimizi böldürtmeyeceğiz ve bu kardeşliğimizi güçlendirerek devam ettireceğiz.

“KONGRELERDEN GÜÇLENEREK ÇIKACAĞIZ”

Önümüzde belde, ilçe kongreleri, il kongresi var. Ardından da büyük kongremiz var. Bütün bu kongrelerimizle beraber bu kongrelerden çok daha güçlenerek çıkacağız ve 2023’e de böyle hazırlanacağız.”

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı