Erdoğan basketbol oynarken ki hallerini paylaştı “Harekette bereket vardır”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından basketbol oynadığı anlardan görüntüler paylaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, paylaşımında ”Sağlık için spor yapmak çok çok mühim.Ben de haftada üç gün spor yapmaya gayret ediyorum. Harekette bereket vardır” ifadelerine yer verdi.
Takip et
Erdoğan basketbol oynarken ki hallerini paylaştı “Harekette bereket vardır”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın basketbol oynadığı anlara ilişkin görüntüler paylaşmıştı. Altun’un paylaşımında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın basket attığı bir anın görüntüsü yer almıştı.

Fahrettin Altun, “Evet, devamı yarın @RTErdogan’da” ifadesini kullanarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın resmi Twitter hesabını işaret etmişti.

Ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hesabından basketbol oynadığı anlara ilişkin görüntüler paylaşıldı. Erdoğan’ın paylaşımında, bazı bakan ve danışmanları ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde oynadığı basketbol maçından görüntüler de yer aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:
Sağlık için spor yapmak çok çok mühim.Ben de haftada üç gün spor yapmaya gayret ediyorum. Harekette bereket vardır.”

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde oynanan maçta, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya ve Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu yer almıştı.

Erdoğan basketbol oynarken ki hallerini paylaştı “Harekette bereket vardır”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.