Erdoğan, Ak Parti’ye seslendi! “çok çalışın”

Büyük kongreyle beraber 2023 kadrolarını tespit eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni MKYK mensuplarına mühim talimatlarda bulundu. Kongrenin sonrasında üyelerle bir toplantı gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan “MKYK mensup sayımızı artırdık. Herkes kendi bölgesinde daha fazla çalışsın. Vatandaş, ‘AK Parti burada yok’ demesin” şeklinde konuştu. Kuvvetli Türkiye hedeflerine de vurgu yapan Erdoğan, “Beraber yola devam edeceğiz. Beraber çalışacağız. 2023 hedefine beraber gideceğiz” ifadelerini kullandı.
Takip et
Erdoğan, Ak Parti’ye seslendi! “çok çalışın”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önceki gün AK Parti 7’nci Olağan Büyük Kongresi’nin tamamlamasının sonrasında topladığı yeni MKYK mensuplarına ‘çok çalışın’ talimatı verdi. Edinilen bilgilere göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan toplantıda öncelikle yeni MKYK mensupları ile tanıştı. Birçok MKYK mensubu de kendisini tanıttı.

“2023’E ODAKLANIN”

Toplantıda, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeni MKYK mensuplarına 2023 hedeflerine yönelik mühim mesajlar verdiği öğrenildi. Kongre sürecinin başarıyla tamamlandığını ve bundan sonra 2023 seçimlerine odaklanılması gerektiğini ifade eden Erdoğan’ın “MKYK mensup sayımızı artırdık. Herkes kendi bölgesinde daha fazla çalışsın. Vatandaş, ‘AK Parti burada yok’ demesin” dediği öğrenildi.

DAHA FAZLA SAHADA OLACAĞIZ

Kuvvetli Türkiye hedeflerine de vurgu yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın MKYK mensuplarına “Beraber yola devam edeceğiz. Beraber çalışacağız. 2023 hedefine beraber gideceğiz. Daha çok sahada olacağız” dediği söylendi. Erdoğan’ın öte yandan, MKYK mensuplarına tüm illerde tek tek çalışma yapması konusunda talimat verdiği, vatandaşlarla daha fazla bir araya gelinmesi gerektiğini ifade ettiği kaydedildi. Türkiye gazetesinin haberine göre, toplantının sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın MKYK üyeleriyle yemek yediği de söylendi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.